Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki énekli az új T-home sat...

Ki énekli az új T-home sat reklám zenéjét ( hóesés, kisfiú, parabola)? És amikor a fiú és a lány korcsolyázik az alatt milyen zene megy? Szintén t-mobile reklám az is.

Figyelt kérdés

Aki tudja az előadót, dalcímet írja le , köszönöm.


Az egyik reklám az amikor valami ajándékot is bontogatnak az elején, aztán van benne valami parabola antenna, ahová kiszalad a kisfiú és havas minden.


A másik már tavaly is ment, amikor egy fiú és egy lány beszökik ( két különböző) korcsolyapályára és közben telefonálnak és a végén fekszenek a jégen.


2008. dec. 1. 23:00
 1/7 anonim válasza:

Szia!


A zenét Gulya Róbert készítette a reklámhoz. Nem került kereskedelmi forgalomba!

(...se CD-n, se mp3-ban!!!)


[link]

2008. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösziiii :)

Akkor ezt ő is énekli?


Jó, hogy nem került k. forgalomba én meg itt írogattam befelé a dalszöveget googleba és keresgettem :D

2008. dec. 12. 13:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a másikat is, az meg Madarász Gábor :)) az sincs mp3ban de nem baj...
2008. dec. 12. 13:35
 4/7 anonim válasza:

Az ideji korcsolyás (lány és fiu) T-Mobile (3000 perc) reklám zenéje:


Jennifer Walt - Las Vegas

http://www.youtube.com/watch?v=kjEdUHZWDeY

2008. dec. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez az! :D


KÖSZÖNÖM SZÉPEN


Boldog Karácsonyt mindkét válaszolónak :)

2008. dec. 21. 16:05
 6/7 anonim válasza:
100%

Kedves Mindenki!


Még év elején ígértem, hogy beszámolok a nagy sikerű T-Home SAT reklám zenéjének további sorsáról. Akkor elhatároztuk, hogy teljes dalt írunk ebből a zenéből. Ez meg is történt, kb. 5 nap alatt készen is volt a dal. Az azt követő 4 hónap pedig a kiadók-stúdiók-endedélyek, stb... beszerzésére kellett. De remélem megérte.


Örömmel hírdetem tehát, hogy a "Change Your World" (zene: Gulya Róbert, szöveg, ének: Peter Foldy) megtekinthető a youtube-on:


http://www.youtube.com/watch?v=WgGeLjoeUkk


és letölthető mp3-ban a CD Baby-n:


[link]


Most dolgozok azon, hogy a rádiókba is bekerülhessen.


Remélem sok embernek tetszik majd.


Üdvözlettel,


Gulya Róbert

2009. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Szuper dal, remélem még ismertebb lesz a rádiónak köszönhetően is.


Sok sikert kívánok!

2009. máj. 8. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!