Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » (VV ) Ezeknek a villa pároknak...

(VV ) Ezeknek a villa pároknak nem tűnt föl vagy nem nézték az előző szériákat hogy soha nem nyert olyan páros tagja aki végig kufircolta és veszekedte a show-t ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 02:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de én Vivinek Virágnak vagy Robinak adnám.
2021. jan. 17. 02:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Virág és Dani nagyon sok gyűlölködő megjegyzést kap, ezért nem valószínű, hogy a döntőbe jutnak.

Merci és Moh egyre több rajongót szerez magának, ezáltal a korábban igazán szimpatikus Vivi nem vezet már olyan egyértelműen, mint előtte.

Fruzsi kedvelőinek száma is növekedésnek indult, legutóbb Virágot és Danit is megelőzte az egyik szavazáson.

Nem tartom valószínűnek, hogy valamelyik páros egyik tagja nyerné meg a műsort.

2021. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan veszed ezeket? Vivi már nem vezet? Eddig talán vezetett? Neki van a legkevesebb követője instán. Mercivel szemben biztos vagyok benne, hogy alulmaradna. Fru a leggyengébb láncszem, szerintem senki ellen nem menne vissza, attól hogy pár hete felvette ezt az álcát. Bármennyire is nem kedvelem őket, de Robi Bálint között fog eldőlni az egész. Harmadikként valószínűleg Merci vagy Moh fog ott csücsülni, de nekik már úgy sincs esélyük, szóval mindegy.
2021. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!