Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Lénát játszó színésznő...

A Lénát játszó színésznő (Hevesi Tóth Evelin) miért ment el a sorozatból? (Jóban rosszban)

Figyelt kérdés
Ha valaki távozik akkor általában csinálnak vele videót, vagy bejelentik hivatalosan. Én még reménykedtem, hogy visszajön, mert ő volt a kedvenc szereplőm, de nem hallok róla semmit. Valakinek van valami infója erről?

2021. jan. 14. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A sorozatbeli karakterről azt kell tudni, hogy miután csalódott Szabiban, egy rokonához költözött külföldre.

Ha jól emlékszem, Spanyolországba.

2021. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jól tudom, Eszes halálát sem jelentették be legalábbis akkor nem találtam erről semmit.
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal arról sem volt korábban szó, hogy Krisztián és Milán is kiszáll a sorozatból.
2021. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Azt olvastam, hogy a Lénát alakító színésznőt felvették a Színművészetire, azért hagyta el a sorozatot, a Krisztiánt játszó színészt pedig kiírták, mert elfáradt a karaktere. Milánról nem hallottam semmit és nagyon sajnálom, szerettem a karakterét :(
2021. febr. 23. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Krisztiánért szerintem sem nagy kár, de Milánt én is sajnálom.
2021. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most meg KEller is kiszáll
2021. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!