Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Új Magnumban szerintetek...

Az Új Magnumban szerintetek Higgins és Magnum össze jönnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Az új magnum szrt sem ér!
2021. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Most lelki szemeim előtt megjelent a két bajszos emberke csókja... Az újat nem ismerem, de félve kerestem rá, hogy vajon női karakter-e Higgins a mai újhullámos LMBTQ miatt.
2021. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy jönnek össze! Pont ez a lényeg, hogy bait a nézőknek, aki erre vannak rákattanva. Ha összejönnek, veszítenek egy halom nézőt abból a kevésből, aki nézi. Ez egy klasszikus tv-s fogás, csak lebegtetik, hogy összejönnek, de soha - lásd X-akták.
2021. jan. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fognak összejönni, csak lebegtetik a pillantásokat stb., de pont ez a lényeg, hogy fenntartsák vele a nézők érdeklődését, hogy legyen mit várni, de sose jön el. Esetleg majd a legutolsó részben tudom elképzelni lezárásnak, de akkor sem biztos.

Amúgy ez a Jay Hernandez piszok jól néz ki:)

2021. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!