Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A cartoonetworkon egy csomó...

A cartoonetworkon egy csomó rajzfilmnél nincs új rész. Miért? és miért vették le a régi jó műsorokat? Ez így már rossz.

Figyelt kérdés
vagy ha nem tudak új részeket kitalálni,(bár van egy csomó olyan rajzfilm,aminek többszáz része van,csak nem adják le,pl:tom&jerry)akkor miért ne, rakják vissza a régieket?(dexter,karics a gyáva kutya,johhny bravo,az edzőtársam egy majom,stb...
2010. aug. 15. 11:50
 1/7 anonim válasza:
lehetséges úgy gondolták kellene valami változatosság..mármint új rajzfilmek..Véleményem szerint a totál dráma sziget (pl) egy nagy rakás sz@r.Tele van gusztustalanságokkal, és egyetalán nem humoros..a tom&jerry eredetileg angol nem?(vagy hülyeséget mondok ^^")elvileg több részt nem szinkronizáltak le.Mert ugye egyszerűbb a régi részeket nyomatni, hisz olcsóbban kijönnek belőle.Azthiszem ennyi..nem segítettem valami sokat:D
2010. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de,sokat segítettél, a totál dráma az tényleg az,de a tom&jerry-ből láttam már egy csomó részt(vhs-en,más csatornán,és még nagyon régen a cartoonnetworkon is több rész ment)de egyébként is elég hanyag csatorna,pl:félbeszakad a reklám,meg néha a fosterék háza megy,aztán a ben 10 befejezését rakják be.
2010. aug. 16. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:

ajánlom írj nekik egy e-mailt, hogy romlott a színvonal :D én is egy nagy ygerek vagyok és imádtam nézni régen de ezek az új modern mesék ezek nálam nem menőek... pl az a ben10 hát... én öregszem de szerintem nem pálya az a mese... meg ilyen ócskákat adnak mint 180 hero waze átkapcsoltam egyszer és ien borzalmas dedós grafikával ment az a szar :D total drama sziget OMG egy mese valóságshow -.- nagyon gáz

régen jó kis mesék voltak + néhány gagyi de manapság :D gagyi kis mesék mennek + néhány jó

de nem csak a cartoon ien ott a minimax is :D az animax

régen nem volt ennyire ovodás a szintje... most mintha bölcsiadó lenne nem gyerekadó

az animaxon meg már 1 éve nyomatják a naruto első 50 részét me nincs pénz szinkronizálni waze akkor adják felirattal

meg állandóan benyomják hogy agykárosultak menőznek az animeconon hogy japán verseket olvas mert már nagylány de azért beöltözik animehősnek:D

aztán nickelodeon

ottis régen mentek oan jok mostmeg ien szarokat adnak de kb 3 részt vettek meg sorozatonként azt azt nyomatják... írj nekik egy e-mailt :D és hátha jófejek

2010. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és egyébként megjegyzem én már sajnos jópár 108 herot láttam nagyjából MINDEGYIK résznek ennyi a lényege:valamilyen állatfaj megtámadja az embereket,a "hősök"felajánlanak aranyat az állatoknak(minden részben)azok nem fogadják el,fogjuil ejtenek valami parancsnokot,kiszbadítják,legyőzik az "állatkirályt" valamilyen versenyben azt csá ez van mindegyik részben.nagy színvonal!e-mailt meg próbáltam írni sikerült is volna nagyon jól csak azt írja,hogy kell hozzá ímél cím is hogy elküldjem a levelet.egyszóval nem tudom a csatorna e-mail címét.(de nem magyar csatorna,a rajzfilmeket csak leszinkronizálják,nem ők vezetik a csatornát)a totál dráma sz.2007-es de még mindíg ugyanazt a 30 valahány részt nyomatják!3 éve!
2010. aug. 25. 19:10
 5/7 A kérdező kommentje:
és mégvalami:az egykori "FoxKids" ha emlékeztek átalakult jetixé,(már akkor szar volt)de ez a disney channel borzasztó!csak film meg,és hajnali 3-kor leadnak nagy nehezen egy rajzfilmet,amikor minden gyerek alszik és közben megy a buz.is hanna montana meg a többi baromság!az animaxon is!hát szóval megvan a véleményem,amit "röviden" le is írtam
2010. aug. 25. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
éna jhonas on sokat röhögök.. tom h csak tinilányok kedvencei és csak majmolják őket azzala műsorral de akkoris annyira hülyék hogy már fáj és nevetek :D hanna montanan is nevetek pedig szar mint énekesnő...zick és luther.. na rajtuk röhögök alegjobban :D bár én 17 éves vagyok -.-
2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem ettől még libábbak lesznek az amúgy is libák:"láttad háná montánának milyen csini műkörmei vannak?jaj már ennyi az idő,fél órája ne,nem sminkeltem"tipikus liba-nyelv.
2010. aug. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!