Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem járhatott be...

Csak szerintem járhatott be nagy utat VV Merci?

Figyelt kérdés
Rajta tényleg látszik, hogy nem egy értelmiségi családból származik, azért ennyire buta mert szerintem náluk az efféle műveltség a családban nem volt érték. Annak ellenére hogy valószínűleg semmiféle nevelést és példát nem kapott, szerintem egy egészen kulturált felnőtt lett belőle.
2021. jan. 22. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítéld meg, hogy őt hogyan nevelték a szülei.
2021. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy butácska, meg nincs valami sok lexikális tudása, viszont bizonyos helyzetekben néha tényleg több esze van mint a többi lánynak ott bent. Például a Renátós dolog is amikor Fruval beszélgetett. Több esze van, mint a 24 éves magát kész érett nőnek tartó Fruskának.

A másik meg Virág, ő 18. Ő sem kapott semmilyen normális nevelést és odafigyelést a szüleitől, el is van “kallódva” rendesen... 0-24-ben orrba-szájba szex a villában, rosszlányok.Hu, naív és gyerekes, igénytelen... Merci azért nem ilyen, pedig csak 1 évvel idősebb.

2021. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Merci csak azt csinálja ami érdekli. Ő is azok az emberek közé tartozik akik nem szeretnek tanulni inkább a gyakorlatiasabb dolgok érdeklik ez nem feltétlen nevelés kérdése. Látszik, hogy amit nem szeret azt nem csinálja pl most a furulya. Ő tik tok mániás benne volt az Anikó showban és a rap zene érdekli lehet kint folytatni fogja. Ő lesz lehet Majka női utódja végülis ő is VV-vel kezdte aztán repper lett és műsorvezető. Ezt akarja Merci is.
2021. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, nem tudhatom, hogy neveltek, csak azért lehet következtetni pár dologra. Én nagyon szurkolok neki, hogy bejöjjön az élet, a talpraesettsege az megvan.
2021. jan. 22. 20:07
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
75%
az anyukája elhagyta - valami ilyesmit mondott a villában. nem csoda hogy érzelmileg ilyen pici maradt - én ezt bírom benne. :)
2021. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!