Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudnám nézni a Super...

Hol tudnám nézni a Super Bowl-t online?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha előfizetsz valamelyik csatornára, amelyik vetíti, ott. Amúgy sehol. De most komolyan. Számít a super bowl valamit is? Divat nézni, tudom, főleg idehaza, de te gondolom nem vagy tucatarc. vagy igen?
2021. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Én itt nézem az NFL streameket.

Első, te meg miért kötözködsz? Van aki az amerikai focit szereti és nem az európait, az amúgy is kislányoknak való "sport". Csá

2021. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gabesz740 válasza:
A telefonra le lehet tölteni NFL live stream alkalmazást! TV-re tükrözöd és kész!
2021. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második és harmadik válaszoló köszönöm a segítséget! Első Te meg nézd az európai focit engem nem érdekel. De Téged se érdekeljen én mit nézek vagy mit szeretek. Ha nem tudsz normálisan megnyilvánulni, inkább ne tedd.
2021. jan. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!