Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei Megasztárosok a...

Az idei Megasztárosok a régiek nyomába sem érhetnek. Jól látom?

Figyelt kérdés
Tóth Vera, Dér Heni, Rúzsa Magdi hangja után, valahogy nekem ők borzalmas gyengéknek tűnnek. Szinte nem is tudom ki érdemelne köztük győzelmet.
2008. dec. 2. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Jól látod (hallod)! Sőt a prefixumot is át kéne módosítani kilosztárrá :)
2008. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van,nem olyan jók a mostaniak.Mindet néztem,sztem Király Viktor a legtehetségesebb,de ha belegondolok nem igazán jöhet az előzőek nyomába.Gondolok itt Caramelre,Gáspár Lacira,Palcsó Tomira.Sztem nincs olyan tehetséges mint azok akik az előző sorozatokban a közepe felé kiestek.De a sikere úgyis majd attól függ hogyan tudja eladni magát.Pl Oláh Ibolya,vagy Tóth Vera hiába tehetségesebb,ha nem tudott úgy befutni mint Gáspár Laci.Viszont itt van Ez a Puskás Peti na Ő megcsinálta magát,zenél,színészkedik,Neki sztem jobban bejött a dolog mint annak aki nyert.
2008. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, ezek a mostaniak nagyon silányok, bár már az előző se volt valami nagy durranás, már annak a szereplőire sem emlékszik senki.
2008. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Egyetértek.Talán még a "kislányok",a Lüszi meg a Hien voltak a legjobbak.A többinek szinte zéró hangja van,de a legjobb esetben is max.átlagos.

Ez inkább a tinicsajok telefonszámláiról szól,mintsem az énektudásról...

2008. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Én nem értek egyet veled, nekem ez tetszik legjobban, pedig néztem mindet..
2008. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!