Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Violetta 1. évadának a...

A Violetta 1. évadának a végén mi történt Tomás-al, hogy nem szerepel már a többi évadban? Vissza kellett mennie a szülőországába? Egy másik kérdés is (ami szintén fontos): A sorozatból "való távozásáról" hallott valaki?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, és talán az, hogy rájött, hogy inkább énekléssel foglalkozna, nem színészettel.. De ezt már nagyon régen, mikor még 4.-5.-es voltam és valahogy rátaláltam, szóval az akkori adatokból amit megtudtam, lehet, hogy nem jól következtetek.. és HA valaki tudná, azt megköszönném.

(Imádtam Tomás-t, mindig is neki szurkoltam, DEHÁT NEM ÍGY LETT XD)



2021. febr. 8. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatban visszaköltözött Spanyolországba. Az életben meg a zenei karrierjére akart fókuszálni, ezért írták ki.
2021. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Megérte rá várni. ^.^
2021. febr. 28. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!