Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Virág vag VV Merci?

VV Virág vag VV Merci?

Figyelt kérdés
Kire szavaznál?

2021. febr. 11. 12:23
A kérdező szavazást indított:
VV Virág
VV Merci
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
24%
Szerencsésnek érzem magam, hogy nem ebbe a generációba születtem és nem kell tudnom, hogy ezek kicsodák. :)
2021. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
#1: ez nem generációfüggő. Ha nem tudod, nem érdekel, akkor hozzá sem kellett volna szólni a kérdéshez, hiszen az téged semmilyen módon nem érint. Mégis beleállsz, hogy elő tudd adni a vélt szellemi felsőbbrendűségedet, hiszen TE nem tudod ki a való világ szereplői, és ezt mindenkinek most látnia kell.
2021. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
22%
Csak megláttam a kérdést és nem tudtam szó nélkül elmenni mellette, bizonyos emberek csak azért ilyen figyelmet kapnak mert hülyét csinálnak magukból a tv-ben és a sok proli meg nézi tátott szájjal :)) nem tudom ebben látni az értéket. Bocs ha ezzel megbántottam bárkit is, tudomásom szerint (még) lehet szabadon véleményt nyilvánítani.
2021. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanezt mondtam. Csak hát a kérdés arról szól hogy kit választasz, nem az hogy mi a véleményed. Gondolom nem pörgeted végig a másik 10 millió kérdést, hogy mindegyiknél elmondd, hogy mi az amihez nem értesz, amire nem tudod a választ, vagy nem érdekel a témája. Vagy mégsem? Csak itt próbálod játszani az intelligens embert, miközben pont te offolod a kérdést meg próbálsz belekötni a témába teljesen kéretlenül. A te fajtádtól már csak az rosszabb, aki bűntudatot meg szégyenérzetet is próbál másokban kelteni, mert egy olyan szórakoztató műsort nézni mernek nézni, ami mellett az 'intelligens' kommentelő nem képes szó nélkül elmenni és ignorálni a témát.
2021. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire elfoglalt, meg okos, annak arra se kelljen, hogy ideje legyen hogy ilyeneket kommentelget :D én amúgy egyértelműen Mercinek szurkolok, a legeleje óta ő a kedvencem, de valljuk be, ez a párbaj sem lesz izgalmas...
2021. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Virág szerintem
2021. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Kedvencem volt Virág, de elcseszte a játékát Danival. Merci meg néha túl sok a hisztijével. Ha választani kell akkor Virág menjen vissza, utánna Dani essen ki hátha Virág mutat magából valami újat.
2021. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
25%
Jo lenne ha Virág menne vissza, de sokan inkább a nyávogást szeretnék nézni es Mercire szavaznak
2021. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, miért írják, hogy a Merci nyávog, van egy hangja, mint nekem, mint mindenkinek is...neki olyan a hangja, amilyen. Ha férfias, mély hangja lenne, akkor azzal lennének elfoglalva, hogy milyen férfias a hangja...
2021. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem a természetesen hangjáról van szó, hanem amikor gügyögve-selypítve beszél, mint egy óvodás. Ezt pedig szándékosan csinálja, rájátszva egy karakterre, mintha egyfajta szexepil lenne (védtelen, esetlen, behízelgő, stb.).
2021. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!