Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha már ennyire nyilvánvaló,...

Ha már ennyire nyilvánvaló, hogy VV Bálint nyer, minek legyenek a többiek még bent biodíszletek?

Figyelt kérdés
Totál elrontották ezt a szériát, egészen egyszerűen már a kiválasztás ELŐTT lehetett tudni, hogy kik fognak kiesni. Milyen produceri, szerkesztői csapat csinálta ezt?

2021. febr. 21. 13:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miből lehetett tudni?
2021. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ha csak felmentél facebookra egyértelmű volt. Ráadásul ők is azonnal mondták, amint visszajött valaki párbajról, hogy jövőhéten kinek kell mennie, kire rakják. Akármilyen verseny vagy játék volt, semmit nem változtatott.
2021. febr. 21. 13:57
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg nem nyeri a Bálint, hanem a Robi lesz a sztár. Robi meg is érdemli.
2021. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
93%
Az az igazság, hogy én Bálintot egyre kevésbé kedvelem. A műsor előrehaladtával fokozatosan csökkent bennem a szimpátia, szerintem arrogáns, sokszor nagyon nyers és bunkó. Tény, hogy Robi mellett ő az egyik legértelmesebb, csak a probléma az, hogy ő nagyon is elhiszi, hogy értelmes. Hülyék között nem nehéz értelmesnek lenni. Személyes vélemény
2021. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Elejétől fogva valamiért nálam Bálint a favorit. Viszont, rájöttem, hogy azért mert, mint férfi tetszik. És bizony az általunk vonzó, jóképűnek tartott pasiknak hajlamosak vagyuk nem észrevenni a hibáit.
2021. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem Bálintban egyrészt a stílusa taszító, nem tudom megmondani mi ez, de ilyen nagyon pokróc, a hanghorozása. Másrészt meg az, hogy az úgymond barátait is fikázza igazából. Nem tudom kivel van egy normális emberi kapcsolata. Vivivel is nem tom, szerintem csak Vivi lazasága miatt működik ez valamennyire. Robit is amikor leszürkézte a többiek előt, de még Daninál is az utoló hét előtt fura volt nekem. De lehet csak az van, hogy nyerni akar és igyekszik a többieket kicsit negatívabbnak láttatni nem tudom. De nemmlátok rajta örömet, hanem csak ilyen puffogást.Igen talán ez a jó megfogalmazás, hogy nem. érzek rajta örömet bármit csinál, bárkivel beszél.
2021. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem azért nyilvánvaló, hogy Bálint nyerhet, mert a készítők úgy alakították a szálakat meg a forgatókönyvet, ahogy a konteók szokták feltételezni. Egyszerűen szeretik őt a nézők, ha három párbajról is visszaküldték. Nem is értem, hogy miért az összeesküvést kell keresni, nem is reális, hogy a párbajokat befolyásolni lehet, mikor annak szavazatait közjegyző hitelesíti.


Kétféle nyertes szokott lenni. Vagy valami nagy egyéniség (Alekosz, Aurélió), vagy pedig aki végig normális és emberi tudott maradni, és emiatt szimpatikus a deviánsokhoz képest (pl. Robin, talán még Soma is, meg az első szériás nyertesek). Emiatt pedig Robi teljesen esélyes. A maradék játékosok között már nincs egyéniség és kiemelkedő személyiség, a deviánsokat pedig már kiszavazták a nézők.

2021. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#7 Moh pont erre játszik szerintem, hogy nem megy bele nagyon konfliktusokba, vagy extrémbe, mert szerintem azt gondolja ezzel a visszafogott normális stílussal lehet nyerni.


Szerintem Merci és Vivi is normális és még viccesek is kicsit, ami azétt lányoknál nagy dolog. Szóval szerintem elég kiegyenlített a dolog. Szerintem nincs egyértelműen kiemelkedő valaki.

2021. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szimpatizálok Bálinttal, de különösen nagyot csalódtam, amikor beállt Virág, majd Dani mögé, úgy éreztem nem ott lett volna a helye. Olyan volt, mint egy árulás. Most meg Robit alázta, pedig ha tényleg az volt a probléma, amit a bemutatóban láttam, hogy Robi a kevesebb nyereménnyel hamarabb távozott volna (elméletben), akkor ezt csak megfontolt, okos magatartásként tudom értékelni. Pl vetélkedőkben mindig azt díjaztam, ha meg tud állni valaki, nem mohó, nem pénzéhes, ha a kevesebb, de biztos nyereményt választja. Ez nekem nem "tolvaj a hátsó ajtón át", hanem okos és mértéktartó ember. A Bálint kirohanása alattomos, megfontolt, a másikat le akarja járatni, megalázni, elsöpörni a vetélytársat.
2021. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bálintnál ezt a lejáratást, megalázást Mercinél érzem! Mindig odaszól, lekezelő vele de már ezen az oldalon is olvastam vkinél, de csak most látom tényleg. Én szeretnék egy olyan lehetőséget, hogy most rögtön 8 milió, azt szenvedjetek tovább..
2021. febr. 23. 19:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!