Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki érdemli meg a Való Világ...

Ki érdemli meg a Való Világ 10 főnyereményét a 4 játékos közül?

Figyelt kérdés

-Robi

-Vivi

-Merci

-Moh


2021. febr. 26. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Moh semmiféleképp sem, nagyon remélem, hogy ma kiesik Vivi ellen, lekéne már annak a gyereknek törni a szarvát, kicsit túl sok az ego. Kis nyominger.


A maradék 3 közül nekem mindegy ki nyer, Vivit, Mercit és Robit is szeretem.

2021. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viki jól beszólt neki múltkor. (A régi vv6 játékos.)
2021. febr. 26. 11:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Én Robinak szurkolok. Mercinek nem tudom való ennyi pénz, de aranyos, őszinte karakternek tartom (lehet tévedek), Vivi meg vááááááá (képzeld ide a sikítást), amúgy eskü mindhármat kedvelem.
2021. febr. 26. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Moh tényleg csak arra volt jó hogy a két hülyét kijeb tegye, de ma kiesik Vivi ellen. Ennek így kell történnie. Mercit szerintem konkrétan meglopnák, nagyon nem okos lány, de nekem Vivi sem mutatott annyit, hogy rá szavazzak. Hajrá Robi
2021. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Robi
2021. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát most az van hogy terjed facebookon, hogy Győző beszélt ma Renátóval és Vivi nyer. Van egy álprofil, aki Fru párbaja óta kampányol mellette, utána meg nyomta Mercikét és a profil szerint Szolnoki...úgyhogy ez a Fru familía lesz, neki meg Rencsi mondta...
2021. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vivi nyert! Jó volt a jós!
2021. febr. 27. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!