Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ Fruzsina szerintete...

Való Világ Fruzsina szerintetek összességében kóser nő ?

Figyelt kérdés

A kinézetén kívül gondolok az értelmiségi szintjén át az pozitív emberi tulajdonságáig mindenre. Elsődleges nem a többi játékossal összehasonlítva. Férfiként lefeküdnétek vele ?

Nőként ?



2021. febr. 28. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Oké a csaj, lefeküdnék vele.
Oké a csaj, de nem feküdnék le vele másodjára.
Nem normális, de lefeküdnék vele.
Nen normális és nem érezném jól magam miután lefeküdtem vele.
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nyomjál már róla valami jó fotót, mert fingom sincs, hogy ki az.
2021. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érezd megtiszteltetve magad, hogy használhatod a google képkereső szolgáltatását drága barátom.
2021. febr. 28. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első kép róla.


[link]


Hát mit ne mondjak...

Ennyi erővel bármelyik nővel le lehet feküdni, még sarah jessica parkerrel is, ha egyáltalán nem kell hogy jó nő legyen, csak lyuk legyen a lába között.


Parker kisasszonyról szintén első kép.


[link]

2021. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőként az a véleményem, hogy jó az alakja, arcra átlagos, de amikor először meglattam a vv-ben (ahol meg nem ismertük a személyiseget) nem az ugrott be h huu de szép, csak az hogy átlagos de igényes lány. Ennek ellenére szerintem a férfiak nagy része lefekudne vele, de a fiuk nagyrésze nála "rondabb" lánnyal is simán...
2021. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!