Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedjenek el a következő valóvilág válogatásra?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 leszek, de még otthon lakom velük. Hasonló a személyiségem, mint Vivié és szeretném magam kipróbálni. Nem akarok híres lenni meg semmi, csak beköltözni hátha megnyerem. KÖszi a tippeke :))

2021. márc. 3. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz a vilába költözni? Mert pénzt nem igazán szoktak ezért kapni, csak azért mennek oda az emberek, hogy kicsi hírnévre tegyenek szert.
2021. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hacsak nem azt akarod, hogy egy fél ország rajtad röhögjön, mert akkor nyugodtan.
2021. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Nem éri meg, hidd el nekem. Alapvetően az sem egyértelmű hogy beválogatnak, minek meg egy ugyanolyan karakter mint tavaly? :D Akiket meg beválogattak, azok közül majdnem egyik se jár jól. Akiket utálnak és az elején kiesnek meg mindig lehet szerencsesebbek mint akik közkedveltek lesznek és hirtelen nagy rajongói táborra tesznek szert... Nehéz nekik feldolgozni, hogy egyszercsak a semmiért imádják és sztárolják őket, csak ugye ez általában 15 perc hírnév... Aztán pár év és majd nem értik miert nem kíváncsi rájuk senki, ilyenkor sokan alkohollal, kábítószerrel, bunozessel próbáljak fenntartani a lelki állapotukat... Nagyon szomorú, de a 80% lecsuszik... A nyertesnek se olyan könnyű, hiszen rengetegen próbálják kicsalni a pénzt tőle.. Amíg van neki :D
2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szia! :) Hát, van benne valami, csak ez az első vv, amit megnéztem és nekem nagyon tetszett, többségénen normális emberek voltak bent, inkább Bálintékkal szimpatizáltam. Annak külön megörültem hogy egyébként én egy Szolnok melletti településen élek és a keresztanyum mintha Fruzsinál lett volna egyszer körmöt csináltatni :) Lehet hagyom az egészet, inkább elmennék valami médiasuliba, aztán meglátom.
2021. márc. 5. 13:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet :) ha meg mész, hidd el jobban jársz ha már 25+ vagy. 18-20 évesen, 0 elettapasztalattal senkinek se éri meg!
2021. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott azért villantani is kell, mert ha nem, kocc van ;)
2021. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Alex Fly ***** válasza:
83%
N ha a szüleidtől kell engedélyt kéened - és r ad adásul ehhez itt kérsz tanácsot - akkor felejtsd el... Nem neked való.
2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom neked minden megy elsőre és magadtól, és ezt is el tudtad volna intézni 18 évesen :DDD #7


Bár igazad van!

Csak nem tudom miért gáz itt megkérdezni bármit is.

Most h megkérdezte, kapott pár választ, kb mindenki lebeszélte, érvekkel és tényekkel.

Legalább megkérdezte.

Jobb mintha csak úgy bele ugrott volna, és a legközelebbi adásban már +1 VVCintikének lenne (nem tom h hívnak amúgy kérdező :D de frankón ne innen akarjad h megismerjenek, mert az gáz lenne)

2021. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-es. Azért kérdeztem volna meg őket, mert mégiscsak veük élek és szeretem őket

Azért kérdeztem meg itt mert nem voltam biztos magamban, de már igazából átgondpltam. Az meg hogy nem nekem való, szerintem ennyiből nem tudnád leszűrni.

2021. márc. 7. 14:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9 es.

Ez a szemét senkinek sem való.

Kinek való az, hogy parancsra levetkőzz, villants, feküdj le valakivel a nézettségért, vitatkozz, hisztizz, ergó csinálj magadból a LEGnagyobb h.lyét ? Mert ha nem te vagy a legnagyobb, akkor kocc van, ennyi.

Saját magadat akarod lejáratni az ország előtt ?

És majd azt akarod, hogy erről ismerjenek fel ?

VV Cintike, akit VV Jóska, és VV Tibi kefélt felváltva ?

És ha meg nem is nyersz, akkor (is) csak a szégyen marad, amit saját magadra aggatsz.

Ha meg "nyersz" na az a legcikibb!

Ez nem olyan, hogy "juj te rózsaszín pólóban jársz, ú de ciki" vagy "minimaxot nézel, ú de ciki".

Itt te leszel maga a minimax.

És nem hiszem, hogy ezzel lehetne dicsekedni.


Ha nem nyersz, csak annyit, hogy megmaradsz a fejekben, és később munka után nézel, akkor a munkaadónak is ismerős lehetsz, már ott is lehet egy mérlegelés, hogy felvegyem "ezt" ide hozzánk ?

Illetve ha felvesznek, ugyanígy fognak kezelni a munkatársaid is.


Ezzel a műsorral önként és dalolva akarsz menni a pecsétért, hogy rád nyomják.


Ha pl Bp 21 Ker.ben lopsz valamit, akkor ott meg fognak ismerni "bélyegezni" hogy na itt a lopós.

Akkor arrébb költözhetsz egy másik kerületbe, ott már nem fognak ismerni, új lap.


De a VV után nincs sehol új lap.

És mindig lesz aki megismer, és mindig lesz olyan akinek eljár a szája, és te mindig ott leszel "az a ...".


Komolyan előbb elfelejtik azt aki lop, csal, hazudik, mint az ilyet, ezt neked kell választani, és nem feltétlenül fogják úgy kezelni a dolgot, mint hiszed.


Ha te erre azt mondod, hogy nem tudhatják, hogy mi való neked... Akkor én segítenék egy tippel: ez senkinek sem való.


Kb 3 lehetőség van a VV után.

A legjobb: aki nem nézte, nem ismer, neked kell bizonyítani, hogy te milyen is vagy, 0 előítélet.

A második: ismer az a bizonyos személy(ek) a VV-ből, és egy tárgyként fog majd kezelni, nyíltan vagy hátulról arra majd rájössz, és szó szerint csak egy trófeát lát majd benned.

A harmadik: ismer (reklámból, előzetesből, vagy olyantól mint amilyet a második lehetőségben neveztem meg) és meglesz a véleménye rólad, nem zavarja hogy amit csináltál az szerep volt-e vagy sem, csak annyit lát, vagy csak annyit akar látni, hogy te megtetted, és senki sem kényszerített erre, te választottad. Namármost meglesz a véleménye, és most nem szeretnék jelzőket felsorolni, hogy vajon majd miket fog a fejedhez vágni, vagy a hátad mögött. Na nála aztán lehet teperni, és vagy elnéző lesz egy idő után, kb 8x annyit kell ezen dolgozni mintha tök ismeretlen emberrel "barátkoznál/ismerkednél" vagy neki ez nem fér be, és állandóan fúrni fog téged.

És mindig van ilyen ember, aki rosszindulatú, de ebből neked hatványozottak ki fog jutni.


Na ennek tudatában lenne érdekes a döntés.

És nem minket kell meggyőzni, hogy "jó, átgondoltam, mégsem" hanem magadat.

Te dolgod, te életed, te döntésed, és egy vélemény.


(Vannak ennél sokkal jobb példák is, de pl itt van a Vasvári Vivien, benne volt abba a farmos műsorban, amelyikben többek között a Viszkis is benne volt. Annak ellenére hogy a viszkis tett amit tett, a Vasvári is, a Vasvárit mindenki lenézte, az a bizonyos luxi feleséges műsor miatt. A Viszkis is kapott lenézést, de a Vasvári mégtöbbet. Pedig ők "celebek" ők "szakmabeliek" akik nem fújjolnak egymásra. Most képzeld el sima átlagemberekkel, sokkal nyíltabban kritizálnak, és ezzel a VV-vel a háttérben lehet is bőven. És tutu hogy sok ilyen sztorit fogsz hallani, hogy az ismerősöm ismerőse ezt mondta/hallotta/látta stb... az ismerősöm ismerőse is volt már veled stb...)


Szerintem ez tényleg nem való senkinek.

Főleg nem egy 18 éves lánynak.

2021. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!