Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért produkálja magát ennyire...

Miért produkálja magát ennyire Buzás Dóri és Kőnig Anna?

Figyelt kérdés
Dóri állandóan pucsít meg sajnáltatja magát, Anna meg állandóan ordenáré módjára ordibál mint akinek feltűnési viszketegsége van. Titeket is zavar? Kihívó szurkoló vagyok, de kezd ez a két lány nagyon irritálni.

2021. márc. 4. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Jaja, Dóri egyre többet nyafog mostanában, én is észrevettem. Annának is elég fura természete van, illetve Vivi is kezd elszállni magától, az elején még nagyon visszafogott volt.

Én a Bajnokoknak drukkolok, általában véve sokkal szimpatikusabbak.

2021. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, Anna kezdi megfertőzni Vivit, de azért ő még mindig jobban földhöz ragadtabb mint Dóri vagy Anna
2021. márc. 4. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Engem Anna még annyira nem is zavar, de Dóri iszonyat íritáló. Folyton okoskodik, folyton hisztizik meg amúgy tényleg sokszor bepucsít XD.

Nagyon íritáló

2021. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Amig dóri és Anna hozz pontokat addig nem szabad itélkezni felettük,inkább Zsófika felett kellene itélkezni..
2021. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egyikkel sincs bajom, Anna személyisége kifejezetten szimpatikus. Dóri nem bepucsit hanem egyszerűen úgy áll :D
2021. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, tényleg van egy alsó tájéki gerincferdülése. Érdekes, mindig ìgy kinyomja a hasát. Én egyébként mind a két lányt eléggé bìrom.

Viszont ez az új versenyző elég szerencsétlen.

2021. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%
Anna még nőként is megmozgatja a fantáziámat :)
2021. márc. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Alig ismertem fel Annát..régen sokat néztem youtube-on.. Aki így nem ismerné Follow Annaként volt youtuber.
2021. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!