Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Get Even-höz hasonló sorozatok...

Get Even-höz hasonló sorozatok? (Netflix-es sorozat)

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani a fentihez hasonló sorozatokat? Tegnap fejeztem be, nagyon tetszett a története és szeretnék még hasonlókat nézni.

Ha valaki nem ismeri, dióhéjban:

egy csapat lány leplezett le diákokat, akik másokat piszkáltak, és problémásak voltak más okokból (is). De közben nem fedték fel magukat, és egy botlásig nem is hagytak maguk után nyomot.

Tudnátok ehhez hasonló történetű sorozatokat ajánlani? Előre is nagyon szépen köszönöm!


2021. márc. 6. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz ez nem hasonló, de a Dare me sorozat is nagyon jó. Tinilányok vannak ebben is, akik pompomlányok. Buliznak is benne meg történnek komolyabb dolgok is. Feszültség is van benne.

Nem vagyok egy jó történetmesélő de remélem megnézed az előzetesét legalább. :)

2021. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ajánlást! Megnéztem az előzetesét, elég pörgősnek és izgalmasnak tűnik :D Ha ma nem is fér bele, de a héten mindenképp belekezdek.

Még egyszer köszönöm! :)

2021. márc. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!