Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még olyan ember a Föld...

Van még olyan ember a Föld bolygón aki még nézi a reklámokat?

Figyelt kérdés

Ha bekapcsoljuk a TV-t akkor negyedóránként megnézhetjük ugyanazt a blőd,ostoba reklámot a kávé és vörösbor foltokról,a vízkőről,a domesztoszról...mindig újra és újra ugyanaz a baromság...minden nap..naponta 500-szor és ez megy hosszú évek múlva...

VAN MÉG VALAKI AKI EZEKET VÉGIGNÉZI EGYÁLTALÁN???

Én azonnal elkapcsolok ha reklám van!Azonnal.Akár TV,akár rádió.Sőt.... az olyan websiteokat is elhagyom ami tele van idegesítően villogó bannerral.


2010. aug. 18. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

én nagyon keveset nézek tv-t, de amikor igen, akkor megnézem, és sztem viccesek. annyira gagyik a magyar reklámok, mitha valami paródia lenne.

Voltam reklámzabálókon (na azért ingyen, nem 8 ezerért, vagy mennyi a beugró), és ott azért voltak nagyon jó reklámok a külföldi választékból...

2010. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja a weboldalakról meg annyit, hogy firefoxnak vvan olyan kiegészítője (adblock plus), ami eltünteti az oldalakról a reklámokat meg a villogó izéket, úgyhogy ezek engem már nem zavarnak...
2010. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt még odaakartam írni a kérdéshez hogy "reklámzabálók éjszakája"-sok kíméljenek :)) dehát..ez is egy vélemény.

Amúgy.... ezt a külföldi reklám dolgot mindenki úgy emlegeti mintha valami csoda lenne.Én konkrétan külföldön élek,tehát ezeket kapom nap mint nap.

Sokkal több van mint otthon,de ugyanazok a sz@rok csak ki vannak egészülve a mosóporok meg a tamponok a BIZTOSÍTÁSSAL meg ÜGYVÉDEKKEL meg hogy hogyan tudsz jobban ezzel vagy azzal spórolni...magyarul a PÉNZ amit itt még reklámoznak.Tipikus jóléti fogyasztói társadalom.Szánalmas.A reklám az méreg,és teljesen tönkretette a televiziózást és a rádiózást.Te végig tudsz úgy nézni egy másfél órás romantikus filmet úgy 3 óráig tart és minden izgalmasabb/érzelmesebb jelenet elött bevágnak egy izzadó hónaljú csajt aki már nem izzad vagy egy gombás lábú csajt aki már mer mezitláb járni vagy egy gombáshüvelyü csajt aki már mer beszélni a bajáról mert elmentek a pasik..... nevetséges.

2010. aug. 19. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy egyre erőszakosabbak a reklámok, van, amelyik már ordít utánad, ha kimész a szobából. Mert ők is tudják, hogy senkit sem érdekelnek. Meg a tévézés konkurenciái elveszik a nézőket.
2010. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Coca colás bogárkás reklám a kedvencem (Prokofjev:Péter és a farkas zenével), de ez a cég mindig is jó reklámokat készíttetett, és igen szoktam nézni, olykor marketinges szemmel is, úgy egész érdekes dolgokat veszek észre.
2010. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D

Az a baj, hogy legtöbbször nem a kedvenc reklámodat adják...

2010. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!