Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mások szerint is kezd lassan...

Mások szerint is kezd lassan nézhetetlenné válni az Exatlon?

Figyelt kérdés

A Bajnok csapat egyre gyengül (pedig nekik szurkolok), az utóbbi időben ritkán nyernek egy-egy futamot, ráadásul sokszor úgy kapnak ki, hogy a Kihívók éppen csak nyernek, azt is joker-ezéssel meg előnnyel. Sajnos az új emberek nem éppen erősek, míg ugyanez a Kihívókról nem mondható el. Bajnok szurkolóként egyre inkább csalódás, míg Kihívó szurkolóként lassan unalmassá válhat, mert nem lesz semmi izgalom.

Bár még nem jutottam el oda, hogy ne nézzem egyáltalán, és továbbra is drukkolok a Bajnokoknak.



2021. ápr. 3. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én eddig se néztem, de azok alapján amit hallottam, meg láttam az ajánlókban,eléggé erőltetett lett.
2021. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Összességében mindenki kiesett már, aki miatt néztem és akinek drukkoltam. Az új emberek nem olyan érdekesek. A kezdő csapat jobb volt. Már én is kezdem abbahagyni.
2021. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem nézni, de már a héten nem is néztem. Unalmas az egész, semmi karakter, semmi izgalom. Ott egy csomó új a bajnokoknál akik még nem rázódtak bele. Lassúak, kapkodnak. Lassan senki nem marad a kezdő csapatból. Már nem is érdekel. Pedig az előző kér évadot végignéztem.
2021. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanígy vagyok vele én is, meg az egész családom. Bajnok szurkolóként nem nagyon éri meg most nézni. Egyébként én már az All Starst várom, hogy visszahívják a régi versenyzőket. Az biztos izgi lesz (vagy legalábbis a mostani évadnál mindenképp izgalmasabb).
2021. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól indult, de ellaposodott
2021. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
mondjuk a verseny resze meg erdekes, milyen strategiak szuletnek, de a reality reszet nem tudja igen bevenni a gyomrom. ez rosszabb sztem
2021. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi időn át nem köt le olyan sok nézőt. Egy hagyományos reality show, ahol alapból idiótákat gyűjtenek össze és rendszeresen hülye feladatokat adnak nekik, szórakoztatóbb hosszú távon. Itt gyakorlatilag minden részben ugyanaz történik, meg ahogy írták, olyan gyakran jönnek be új versenyzők, hogy elveszti az ember az érdeklődését.
2021. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így van. Én is bajnok szurkoló vagyok és kezd elegem lenni abból ami megy... Pláne majd most hogy se Krisztián se Andris nem mehet napokig :O Volt már hogy nem néztem, ilyen az előző két évadban nem igazán fordult elő.
2021. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!