Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik volt ez a tv csatorna?...

Melyik volt ez a tv csatorna? (már megszűnt)

Figyelt kérdés
Ilyen életmódos műsorokat sugárzott, meg dokumentum sorozatokat. Sokszor volt az ajánlók között egy olyan műsor ajánlója, ami az amisok életét mutatja be, meg volt egy olyan ajánló is, amiben egy felnőtt srác azt mondja "Anyám lehet, hogy cirkuszos volt" és akkor mutattak egy képet az anyjáról, de arra már nem emlékszem, hogy magáról a cirkuszról szólt-e a műsor, vagy valami gyilkossági dokumentum sorozat volt. Ezek csak a reklámok utáni bemutatók voltak, amikre emlékszem. Talán volt egy olyan műsor ami motorosokról szólt, meg esküvői ruhapróba. Mindegyik műsor külföldi volt, angolul beszéltek mindegyikben, és úgy volt alá vágva a magyar hang. Úgy tudom, hogy megszűnt, legalábbis nekünk egyik nap még megvolt ez a csatorna, utána meg eltűnt.

2021. ápr. 7. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és kb 2011-2014 között lehetett amikor ezek a műsorok meg ajánlók mentek a csatornán
2021. ápr. 7. 21:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőre TLC-re gondoltam, azon elég sok ilyen témájú sorozat futott (de él a csatorna a mai napig is). Ha mindenáron megszűnt kellene akkor a Zone Club is szóba jöhet, azon is voiceover-es sorozatok futottak minden témában (nekem az egyik kedvencem onnan a Tiszta a lakásod? amiben kitakarítanak minden epizódban egy egész házat - 2012-ben a TV2 megcsinálta a magyar változatát de az inkább csak szponzorhely volt a Tények előtt, mintsem tanácsadás hogy rakják rendbe a házat) a Zone Club 2012-ben szűnt meg, helyét átvette az azóta szintén megszűnt Megamax. Az esküvői ruhapróba nekem nagyon TLC-s beütést kelt, azon a csatornán akkoriban minden második műsor ez volt. Esetleg még az Investigation Discovery is benne lehet, mert ott mentek a "gyilkosos" sorozatok.

Remélem segítettem! :)

2021. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!