Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek milyen lett az...

Szerintetek milyen lett az Európa a magasból magyarországi epizódja?

Figyelt kérdés
Az én véleményem szerint sokkal szebb és több mindent beletehettek volna. Mint például a soproni TV torony helyett, Sopron belvárosát. A nádkaszálás helyett Tihanyt és a Balatont. Pécset és Szegedet is mutathatták volna. Vagy éppen Szentendrét és a Dunakanyart. Nem is beszélve az Északi-középhegységről...

2021. ápr. 11. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha Te ennyire tudod, miért nem csináltad Te a filmet? Soproni Tv toronyból gyönyörű a lelátás, a belváros is szép, tény, magyar prszt anno a fődekről volt híres, és ezert a nád kell oda mert jó földek vannak, a hozzad hasonlóak csak neteznek és nem dolgoznak... Az ÉK. meg sem közelíti azta "hegyes" színvonalat, amit egy iylen műsorba be lehetne tenni. Jellegzetes magyar dolgokat kerestek, tó (Balaton) Meg egy két különlegesebb város (Szendre... stb) mas orszagokban is van.


Örülj neki, hogy van valami műsor rólunk, mert ha rajtad múlna, még ennyit sem tudnának rólunk az európaiak!


Nem értem mi pontosan a gondod, kritizalni azt tudsz, de megcsinálni, megmutatni, odab*****ni azt mar nem....

2021. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, de neked milyen jogod van itt nekem pampogni? Azt sem tudod, hogy hány éves vagyok és hogy mivel töltöm az időmet. Képzeld, nem vagyok függője az Internetnek.


Jártál már egyáltalán az Északi-középhegységben? Nem hinném, ugyanis akkor nem így hivatkoznál ellene.


"Örülj neki, hogy van valami műsor rólunk, mert ha rajtad múlna, még ennyit sem tudnának rólunk az európaiak!" - Európaiak? Miért szerinted csak azok nézik? Megjegyezném, ha rajtam múlna, akkor nem a TV tornyokat és lepusztult laktanyákat mutatnám be, hanem a középkori nagyvárosaink belvárosait/nevezetességeit... De ahogy én leveszem a te véleményedről, ha rajtad múlt volna, akkor szerintem még a pesti panelokat is bemutattad volna, meg a borsodi cigánytelepeket. Szerintem el kéne gondolkodni ezeken, és nem idehányni a f*szságodat...


"Nem értem mi pontosan a gondod, kritizalni azt tudsz, de megcsinálni, megmutatni, odab*****ni azt mar nem...." - Én meg azt nem értem, hogy mit akarsz az "odab****ni"-vel mondani...


Szerintem menj vissza általálnos iskolába és először tanulj meg írni. Mert ahogyan ezt te idehánytad, az borzalmas. Nem elég, hogy ez nem egy válasz a kérdésemre, de még egy összegányolt "leb*szás"... Nem tudom kinek képzeled magad, de én a helyedben visszavennék. Kíváncsi lennék, ha itt állnál előttem, akkor is ilyen nagy lenne-e a pofád....

2021. ápr. 11. 23:04
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Feltettél egy kérdést! Olyan buta kérdést, melyből sötétséged, műveletlenséged, tudatlanságod, butaságod, tájékozatlanságod, művészetgyalázottságod sugárzik. Ennek hála nem nagyon repdesnek, hogy válaszoljanak erre a sok hülyeségre, amit Te it összehordtál.. Egy árva lélek, azaz Én válaszolok, idetévedek és Te nem fogadod el, sőt mitöbb még neked áll feljebb! Én nem tudom, hogy Te kinek képzeled magad?!


Kezdjük ott, hogy feltetél ide egy kérdést, ami elég buta kérdés, kár hogy ezt nem látod. Másrészről meg jó, hogy neked ez a legnagyobb gondod, hogy Magyarország nem úgy lett bemutatva, ahogy Te akartad... hát istenem, nem minden úgy van az életben ahogy akarjuk, de szívesen cserelnék én veled, hogy ilyeneken háborogsz és eza legnagyobb gondod.


Ráadásul gyengeképességű is vagy, mert leírtam a választ! De mégegyszer, hogy világos legyen, Sopron az egyik legszebb környéke Magyarországnak. Ez vitán felül áll, de neked az nem ment át, hogy miért azokat mutatták be, amiket. Mindegy , okosabb úgy sem leszel, többet írni én meg lusta vagyok, az odab+ alatt azt értem, hogy Te mit tudsz bemutatni, ami nem tucat, mai egyik EU országba sincsen mutasd meg, Szentendre szép de van sok hasonlo varos Balato nszép de mashol tengerek vannak... Azért észnél kell lenni és kulonlegeset kell mutatni tv-be ezert mutattak azt amit... bar ugy is f.....ságnak gondolod amit irok kar neked magyarázni, mert öntelt vagy és fafejű és kis dolgokon problémázol és még azt az egy árva léleket sem becsülöd meg aki veszi a faradtsagot és elmagyarazza enyhén szólva is gyenge agyacskádnak, hogy mi miért van, ahelyett, hogy megköszönnéd kedves segítőkészségem, tökéletesen felépített válaszom, személyeskedsz és belebegteted az általad emlitett pesti panelos, meg Borsodi ci*ánytelep stílust.. Vannak bajok a toronyban nalad, ez h mit miért mutat be a Tv szóra sem érdemes, Te meg ba**od tipikus magyar modjara ezen is haborogsz le sem tagadhatnád, hogy magyar pa*a**t vagy! Egy igazi nagy magyar P***t!

2021. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pampogni pedig ugyan olyna jogom vn itt, mint amilyen neked itt butasagokat kérdezni!
2021. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Figyelj! Egyet azért tisztázzunk. Az én kérdésem így szól: Szerintetek milyen lett az Európa a magasból magyarországi epizódja? - Ebbe szerinted mi rágalom van?


Ez az oldal azért készült, hogy kérdésekre választ tudjuk adni. Már bocsájts meg, de te kötóttél belém. Én feltettem egy rendes, érthető kérdést. Erre te idejössz, és elkezded ezt a f*szságot. Ki is a gyengeelméjű? Nyugodj meg, benned is megvan az a "magyar mentalitás", ugyanis az hogy te ok nélkül engem letámadsz, az röhely. Oknak pedig nem lehet azt felróni, hogy van egy véleményem. Ha neked is van, akkor azt kultúráltan kell közölni, nem pedig ilyen fajta módon...


"ahelyett, hogy megköszönnéd kedves segítőkészségem, tökéletesen felépített válaszom" - Most ezt komolyan írtad? Te ennyire gyökér vagy? Végigolvastad egyáltalán, hogy mit írtál nekem? Mert az sem segítőkész, sem pedig tökéletesen felépített. - Az, hogy kritizálod a véleményem, és parasztozol, az nem hiszem hogy segítőkész. Nem beszélve a helyesírásodról, ami valamivel javult a második csodálatos kommentedben, de még mindig rádférne a nyelvtan óra...


"Vannak bajok a toronyban nalad, ez h mit miért mutat be a Tv szóra sem érdemes" - Hát ha nálam ekkora bajok vannak (szerinted), akkor rólad ne is beszéljünk.


Én nem kértem, hogy kezdj el itt hepalykodni. Én normális válaszolóra várok még mindig, nem pedig az ilyen fajtára mint amilyen te is vagy. Ha nem tudod tiszteletben tartani a véleményem, akkor inkább fogd be a szád, és hányd oda más kérdezőknek a f*szságaidat!

2021. ápr. 12. 07:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez az, hogy a kérdésedre a válasz tökéletesen kiolvasható soraimból, nekem nincs ekkora bajom vele, szóval szerintem JÓ lett, azt mutatja, amit kell! Csak Te vagy ezen fennakadva, szerintem ilyen idiótát, akinek ez a gondja a föld nem hordott a hátán! Igen lehet véleményed, de Te pedig azt nem tudod vagy nen akarod elfogadni hogy ez a pont így jó ahogy benutatták!


Sok sikert a várakozáshoz, nyugi, mindenki szerint jó az úgy ahogy bemutatták!


Más kérdező normális kérdést tesz fel, jóval nagyobb gondjai vannak neki, mint neked ;)

2021. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hála Istennek, hogy elhúzol végre!
2021. ápr. 12. 13:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szépen beszéljél!!! Tudod ki mondjon legjozelebb véleményt akkor!!!!!!!! Koszond meg, hogy vettem a fáradtságot és leirtam tanulságos, lényegretörő észérvekkel teli, jól felépített válaszomat!
2021. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod a filmeknek is vége lesz egyszer, akkor sem szoktál gondolom azon gondolkodni, hogy miért így lett vége és miért nem úgy! Ahogy te elkepzelted!


Itt az ideje mást is nézni a Nat.Geo-n kivul, ezen úgyis csak idegeskedsz!


Ideje valami normális filmet nézni végre az legalabb kikapcsol!

2021. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as Köszi, de tőled nem kérek több vélemény/választ...
2021. ápr. 12. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!