Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem képes közvetíteni...

Miért nem képes közvetíteni az MTVA az Eurovíziót? Miért kell ennyire elzárkózni Európától? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha neked tetszik ez a múlt századból itt maradt "esztrád" műsor, nézd nem magyar adón. Mi van benne? Mindenféle extra izléstelen, vagy transzvesztita, esetleg leszbikus énekesek, doboló kazahok, vagy még rosszabb. Ez nem a zenéről szól, a szavazás meg csak a szimpátiáról. Lehet akármilyen jó a magyar dal, csak 20. lehet. Nekem egyáltalán nem hiányzik.
2021. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XDD. Ne haragudj a kérdésért, de te tényleg ilyen ostoba vagy, vagy csak játszod a hülyét? Egyszerűen csak homofób vagy, ez a bajod. A magyar eredményekről:2009-9.hely. 2013-10.hely 2014-5.hely 2017- 8.hely. Miről beszélünk? A többi szar magyar, eurovízióra nem való dal (AWS-t kivéve) meg persze hogy rossz eredményt ért el.
2021. ápr. 30. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

-az eurovízió elég erősen baloldali (szociális szempontból legalább is), a kormányunk jobboldali.


-A kormány kb egy éve elkezd komolyabbban harcolni a nemi/szexuális kisebbségek ellen (az egész szivárványcsaládos cirkusz, transzneműek stb..) az alapvetően EU ellenes politikáról nem is beszélve


-hoppá! Teljesen véletlen pont ezzel párhuzamban kiderül hogy nem megyünk/közvetítjük az eurovíziót.



Lehet hogy véletlen egybeesés, és anyagi oka van. Lehet az is benne van hogy "úgyse nyerünk". De ezek a problémák régebb óta is fennállnak, és szerintem a tényeket megnézve, elég gyanús az időzítés. Biztosra nem tudjuk

2021. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan mi a francért kéne olyan politikai meg ideológiai irányvonalak mentén megkomponált álversenyt nézetni az emberekkel, ahol szakállas "nők" meg egyéb, Európához semmi közű förmedvény performanszok jelentik a "minőséget"? Társadalmi méreg az egész, már rég ott kellett volna hagyni a szervező gittegyletet.
2021. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
4. Teljes mértékben igazad van. Én még ott normális nyertes dalt nem hallottam, kellett a szalállas nő, az átoperált szoprán,a jó zenét semmire sem becsülik. Minél extrább, annál jobb, sokszor pedig már a jelentkezésnél kijelölik, ki a győztes, ugyanis ott lesz a következő. A NOX nagyon jó dalát a tánccal együtt rossz világítással tették tönkre! Tőlem meg is szűnhet ez a trágya műsor.
2021. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Istenem, ez nem igaz... Mi van itt, valami Fidesz zárt osztály? 1. Egyszer.... EGYSZER volt szakállas nő, ennek már 7 éve... De minden magukhoz hasonló homofób fideszes idióta ezen van fennakadva. Ez olyan, mintha 10 különböző ételből megkóstolok egyet, az nem ízlik, így elkönyvelem magamban, hogy a többi 9 sem jó.

2. Még nem hallott jó győztes számot? segítek :) Duncan Laurence:Arcade, Mans Zelmerlow: Heroes, Emmillie de Forest : Only teardrops, Loreen:Euphoria, és még sorolhatnám.

3. A NOX-ról és a világításról annyit, hogy a színpadképet mindig az adott ország delegációja állítja össze (jelen esetben a magyar) tehát nem az eurovízió hibája, hogy nem értek el jobb eredményt. :)

2021. máj. 6. 07:59
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Attól, mert utálom ezt az Euroviziósnak nevezett akármit, nem vagyok Fideszes. Nem tudom, ki írta azt, de igaza van. Valaha az átkosban jó kis nyugati zene volt, de mi a szerepe ma?
2021. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gebrie válasza:
84%
A szakálas nő minden homofóbnak beakadt látom :), anyagi okokat vicces emlegetni a stadionok országában ahól ló wellnessre is van keret ezt leszámítva 3/7-nek igaza van és az is tény, hogy ez a müsór a régi rendszerek közötti barátságot akarta szimbolizálni a müvészeten keresztűl de valólyában azoknak igazán jó buli akik ott vannak nézni ma már nagyon gyengécske program!
2021. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akik a szakállas nőre egyből a homofóbiával reagálnak, azoknak mondanám, hogy ennek semmi köze a homofóbiához. Nem az a baj, hogy az illető olyan volt, amilyen, hanem az, hogy azért volt ott, amilyen. És ezzel nem csak ez az egy előadó büszkélkedhet.


Megkérdezném, hogy a nagy rajongók szerint ez lenne pl. a minőségi kulturális táplálék, ami nélkül nem tudunk meglenni?

https://www.youtube.com/watch?v=84LBjXaeKk4

(Netta - Toy, 2018 győztes)


És nem, nem vagyok semmiféle csoportnak "fóbiása", de nem nehéz észrevenni a politikai és ideológiai törekvések mellett megkomponált forgatókönyveket, miközben egy ilyen vetélkedőnek a tehetségek versenyéről és a közönségnek leginkább tetsző produkciók továbbjutásáról kéne szólnia.

2021. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!