Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez melyik sorozatban lehetett...

Ez melyik sorozatban lehetett és melyik epizódja volt?

Figyelt kérdés

Rég nézhettem de nagyon megmaradt és a sorozat címét talán tudom.

Ilyen rejtélyek meg igazságokról szólt, volt 5 tény és a végén a néző dönthette el melyik igaz vagy hamis, egy narrátorral kezdődött egy rejtélyes szobában.

Epizód:

-Nem emlékszem melyik rész lehetett, de volt valami kisfiú aki félt bemenni a szekrényébe talán és mikor bement és a szülők kinyitották üres volt, sehol se találták meg őt végül ez azt hiszem igaz volt? Hogy?

-Másik meg egy idős házaspárról szólt, meg épp sétáltak talán valahol (temető?) és a végén valahogy beleestek egy sírgödörbe és ennyire emlékszem erről de nagyon furdal a kíváncsiság.

Valaki látta ezt a sorozatot esetleg és megtudná mondani melyik részek lehettek ezek?

Próbáltam keresni a részeket de sehogy sem lettek meg és lusta vagyok minden epizódot végig nézni a részekért..:(



2021. máj. 8. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a sorozatra gondolsz:

[link]

Én sem emlékszem igazán a részekre, mert elég kicsi voltam még, amikor ment a tv-ben, és abszolút nem figyeltem, hogy milyen évad megy éppen. Annyira nem ismerősek a sztorik, amiket említesz, de a Wikipédia címek alapján az első talán az első évad második részében lehet. A másodikat sajnos ennyiből nem találtam meg. De ha jól láttam Youtube-on fent van az egész sorozat:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZVzHGmp0oWhzRPPmBXMi..

Ez csak az első három évad, de ha rékeresel, a negyediket is könnyű megtalálni.

2021. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a sorozat neve tényleg az volt :D

Emlékszem régen valami múmiás részen is bef*stam gyerekként olyan ijesztő volt.

már tényleg csak a részek érdekelnének de lusta vagyok mind végig nézni hogy megkeressem :(...

2021. máj. 8. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát van egy Múmia című történet a 2. évad 7. részében, de nem tudom, hogy erre gondoltál-e. A Wikipédia címek tényleg segíthetnek ebben, ha nem akarod az egészet végignézni.

Én egy piros szemű szörnyes részre emlékszem nagyon, és egy olyanra, amiben egy frissen házasodott pár gyűrűi összeforrtak, és emiatt lekésték a Titanicot. Meg arra, hogy mindig voltak részek, amikről kiderült, hogy igazak, de sehogy sem tűntek lehetségesnek még kb. 10 éves fejjel sem. :D

2021. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.az összes része igzi volt amúgy :)

de most tényleg ez a 2 rész érdekelne igazán a fiú szekrényes meg az idős házaspár vagy fiatal lehetett (nem rémlik) beleestek valami sírgördörbe talán ez volt a megjósolt végzetük valami ilyesmi lehetett.

2021. máj. 8. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, az első szerintem ez a rész, kb. 15:40-től:

https://www.youtube.com/watch?v=L9iWT68g73A&list=PLZVzHGmp0o..

Ez pedig nem pont arról szól, mint amit másodszorra írtál, de itt egy tipp, kb. 25:24-től:

https://www.youtube.com/watch?v=l0K8CMtsHZ8&list=PLZVzHGmp0o..

2021. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.nagyon köszönöm!:D

az eltűnt kisifús sztorit nem értem mai napig hogy lehetett megtörtént eset

a sírgödörbe esett sztori lehet az volt bár nagyon rég láttam eléggé ijesztő.

2021. máj. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!