Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A HBO GO kínálatából rengeteg,...

A HBO GO kínálatából rengeteg,korábban elérhető film eltünt, érdekes módon főleg a magasabb pontszámra étékeltek. Ez összefügghet a HBO Max jövőbeli indulásával? Ki ürítik a HBO GO-t?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Részben összefügghet, de sok filmet egy bizonyos időszakra vásárolnak meg, az is benne lehet a pakliban.
2021. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Mindig jönnek mennek, van amikor olyat is premier felirattal tesznek fel, amit amúgy nemrég vettek le...
2021. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy gondolom - hozzáteszem, nem dolgozom az HBO Go-nál, tehát egyáltalán nem vagyok belső ember - hogy valószínűleg a név, az elnevezés teljes egészében átvált, a HBO Go valószínűleg megszűnik, vagy ha nem, akkor lesz egy lebutított változat, olcsóbban, kevesebb és nem ropogósan friss kínálattal (mondjuk a mozikhoz képest néhány hónap eltolással), viszont a torrentes kalózoldalakkal ellentétben zéró reklámmal (ezt bőven kiváltja, ellentételezi, a költségét bőségesen fedezi az előfizetési díj), és lesz a HBO Max, amire azonnal felkerülnek a filmek angol szinkronnal, és ahogy elkészül, azonnal felkerül magyar szinkronnal is.


Aztán meglátjuk. Ebben egyelőre azt a politikát űzik, hogy nem nyilatkoznak. Szerintem a nagy váltás a nyári uborkaszezon után, ősztől, talán szeptember 1-jétől esélyes.

2021. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!