Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Showder Klub hányadik évad,...

A Showder Klub hányadik évad, hányadik részében van ez??

Figyelt kérdés
Mogács Dániel improvizációs történetet ad elő (amikor egy néző csenget, egy másik meg szavakat olvas fel), és a történetben elefánt is szerepel...

2021. jún. 5. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Húú sok ilyen van, nem emlékszel, hogy kb mikori rész (újabb-régebbi), vagy hogy rajta kívül még kik voltak abban az adásban fellépők? Úgy kicsit könnyebb lenne, de majd megnézem (megvan az összes rész), és majd írok, ha megtaláltam.
2021. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Sajnos az időt már nem tudom behatárolni meg a többi fellépőt már nem tudom behatárolni... :(
2021. jún. 13. 15:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, az önálló estjében volt! :)
2021. jún. 24. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh, na azt nem is néztem. Akkor lehet ezért nem találtam, de akkor örülök, hogy meglett. 🙂
2021. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a Bödöcs Paródia amit Puzsér Róbertről készített az melyikbe van vagy hol tekinthető meg?
2021. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!