Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A született feleségeknek...

A született feleségeknek mikor kezdődik a következő évadja? És mi lesz Mike Delfinoval?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy Magyarországon mikor lesz? Mert külföldön már az ötödik évad megy, én már azt nézem, és iszonyat jó! Mike él és virul, de elválnak majd, Susan és ő. Meg történnek majd vele még dolgok, de az most kezd csak kibontakozni...
2008. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,arra lennék kíváncsi hogy itthon mikor kezdik vetíteni... És melyik adón nézed ahol már játszák? És mért válnak el? Nagyon sorozat függő vagyok...
2008. dec. 9. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a netről szoktam letölteni, torrent-tel...Amerikában megy az ötödik évad, azt hiszem, és már a kilencedik rész volt. Sajnos nem tudom, itthon mikor lesz, remélhetőleg jövőre, újévben mindig hoznak be új évadokat a sorozatokból.

Mike és Susan részese lesz egy autóbalesetnek, a másik fél-egy nő meg a kislánya meghal- és emiatt megy tönkre a házasságuk sajnos.

2008. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
összejön a katherinnel de az utolsó részben, összeházasodik valakivel, de nem tudni kivel, mert nem mutatják, de susan az
2009. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!