Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A barátok közt hogy bírt ki...

A barátok közt hogy bírt ki ennyi évet?

Figyelt kérdés
Úgy értem.. Konkrétan a semmiről szól, és nagyobb a költségvetés, mint a bevétel, hiszen a világ legrosszabb sorozata, én ezt biztosra veszem..
2021. jún. 17. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor egy 10 ezer vagy hány részes sorozatot 4 rész alapján meg is ítéltél....
2021. jún. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

10 ezer rész jo lesz 5 ezernek is. Joindulattal.

Nem ertem, miert kell 10 percet résznek nevezni

2021. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Kedvedért ránéztem 10154-et írnak és 25 percet egy epizódra.

Vagy részedről van arra valami szabvány, hogy hány perces lehet egy epizód? Ezen a vonalon, akkor a South Park és Family Guy epizódokat is osszuk el kettővel...

2021. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

#12 valóban van 10 perces epizód, sőt 9 perces is. Mivel napi 2 rész megy le, az 1. 18 perces a második 10-12-13 esetleg 9. Tehát ez úgy 30 perc tehát egy átlagban 15.


Megértem, hogy kissé felháborító, hogy 15 perces egy rész és nem csoda, hogy ilyen sok része van a sorozatnak, DE ne mondjuk már, hogy egy rész nem is egy rész, hanem 2-3 rész egy rész. Ki van írva minden rész elejére, hogy teszem azt 8699. rész, aztán 18-20 perc múlva meg, hogy 8700. rész hivatalosan is egy új rész, másik gyártási számmal. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele de egy sorozatnak mondjuk egy dupla epizódjára, amiknek külön gyártási számuk van nem mondom azt, hogy már pedig az egy rész és.

2021. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb azt, hogy igy könnyű...
2021. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
85%
Úgy, hogy az indulásakor úgymond hiánypótló volt, mert akkoriban nem volt napi szintű magyar sorozat. Kellett kb. 1 év, mire megszerette a közönség és utána hosszú évekig ez volt az RTL hétköznap esti zászlóshajója. A sikeréhez persze hozzátartozott az, hogy a 90-es évek végén vidéken az M1-TV2-RTL Klub triumvirátus volt csak fogható, az internet még nagyon gyerekcipőben járt és bár az első részek amolyan megmosolyogtatóan magyarosra sikeredtek, de később ezt nagyrészt sikerült elnőnie. Fénykorában nem volt ritka a 2 milliós napi nézettség, ma bármelyik tv társaság örül az 5-600 ezres számoknak. Viszont már jó 10 éve érezni, hogy kifulladt, a fiatalok inkább netes sorozatokat néznek, az eredeti szereplőgárdából már alig vannak és már szinte tényleg mindenki megvolt mindenkinek.:) Tavaly jutott el odáig az RTL csoport, hogy úgy döntöttek, elengedik, mert már tényleg nem hozta a minimálisan elvárható számokat sem.
2021. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 16-os írt egyedül értelmes választ.


Én még annyit hozzátennék, hogy a 2000-es évek elején azért a Tv-zés egy napi szintű elfoglaltság volt, kb mint most az okostelefonok. Manapság pedig mindenki streamel és letölt, senkinek nincs szüksége olyan kötöttségekre, hogy műsoridő...


A kérdéshez még annyit, hogy pl a Győzike miért volt több évados és miért bírt ki annyi évet? Pont a műsoridő miatt. Ha este 10-kor adták volna a kutya se nézte volna abban az időben, de ők főműsoridőben adták, este 7-8 körül amikor a 2000-es években az internet gyerekcipőben járt és az egyetlen "kikapcsolódás" a TV volt. Volt mikor a BK is valamikor 7-kor kezdődött vagy talán még előbb, az utóbbi időben meg valamikor fél 10-kor, vagy nem tudom pontosan. Egy időben rajongója voltam és néztem napi szinten, de ez már minimum 10 évvel ezelőtt volt, azóta kb senkit se ismerek belőle. Elfáradt sorozat, önmagában is elfáradt, meg azért is mert már nem a 2000-es éveket tapossuk amikor is a Tv-zés a menő dolog.

2021. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!