Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi olyan szórakoztató egy...

Mi olyan szórakoztató egy focimeccsen, vagy egy Forma 1-es versenyen?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, mit esznek rajtuk az emberek.

Más tészta, én valahogy sokkal jobban szeretem azokat a műsorokat, ahol "kisemberek", nem sztárok vannak benne.

Harmadik: mit kedveltek jobban? "Kisemberes" műsort (pl. TV2 vetélkedők, Exatlon), vagy "sztárosat" (pl. táncos műsorok)?



2021. jún. 19. 17:12
A kérdező szavazást indított:
"kisemberes" műsorok jobbak
"sztáros" (celebes) műsorok jobbak
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet rossz és szórakoztató is a maga kategóriájában. Én sportot mondjuk nem nézek. A forma 1-et egyértleműen a versenyzők miatt nézik, mindig lehet kinek szurkolni. A focit A opció: szeretik ezt a sportot B opció: van kinek szurkolni (jelen esetben a magyaroknak, ilyenkor mindig sokkal többen nézik).
2021. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Az nézi, aki valamelyik versenyzőnek vagy csapatnak szurkol. Én pl a 90-es években azért néztem Forma 1-et, mert Sennának, Schumachernek szurkoltam. Ha nem tartasz egyik versenyzővel sem, akkor tényleg baromi unalmas tud lenni, hogy ott mennek körbe.
2021. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Csapatfüggő fociban és nyilván szint is, mert hát kisebb csapatok is tudnak nagy meccset játszani!

F1 meg nyilván a történelme miatt is és a régi mivolta miatt. Persze ma már egyre több az internet elterjedtsége miatt a hobbi fan, akik egyébként nincsenek tisztában a dolgokkal. Nyilván ez is akkor volt igazán a csúcson, amikor nem spórolni kellett, mint most, hanem mindent a végletekig ki kellett tolni a kocsiból és a gumikból. Jó példa erre az alábbi felvétel is, mely az egyik leglegendásabb csapta is. Két különböző autó, mégis egymáson

[link]

ami persze akkor nem volt nagy kunszt, azonban az utóbbi évek utána mondhatni csoda számba megy, ami például idén van!

2021. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Én Forma1-et nézek, a foci egyáltalán nem érdekel.

Mindkettő arról szól, hogy van egy évad/bajnokság és azon kell folyamatosan részt venni. Minden meccs/futam után a csapatok pontokat kapnak és egymással versenyeznek. Egy-egy futam vagy meccs tud unalmas is lenni, de mindig a nagy képen van a lényeg, hogy hogyan halad előre abban az évben a csapat. Ezért szurkolunk ennek vagy annak, mert az ő győzelmüket szeretnénk látni. Szóval megnézni egy közvetítést, annak nincs sok értelme, mert valaki biztosan nyer, de jogos a kérdés: és akkor mi van? Ezért kell az egész évadot végignézni. Csak így van értelme, sehogyan másképp.

2021. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Engem elsősorban a kerékpár és a Forma1 érdekel, ezért Eurosportot nézem, egyik sem unalmas.
2021. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Focit egyáltalán nem nézek, teljesen hidegen hagy.

Régen Forma-1-et sem néztem. Aztán 2001 májusában véletlenül odakapcsoltam a tv-t és rájöttem, hogy ez nem is rossz. Nem a szurkolás, vagy versenyzők miatt nézem. Nem érdekelnek a pletykák, hogy ki mennyit keres, kinek ki a csaja/felesége, stb. Én inkább azért szeretem, mert technikai sport. Mindig van benne olyan izgalom, amit nem lehet előre megírni. Elég egy defekt egy rosszul rögzített kerék, egy kicsúszás és máris borul a papírforma. Focinál ilyen nincs.

Na, attól ez extalontól a falra mászok. Azonnal elkapcsolok róla. Egyáltalán nem köt le, ahogy főműsoridőben órákon keresztül ordít a Palik és kicsjasok meg csávók kisgatyában rohangásznak.

2021. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!