Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » TV-hez hogy tudnék kötni...

TV-hez hogy tudnék kötni fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Van egy okos Tévém, de sajnos nincs benen Jack csatlakozó, hanem Optikia digitál csatlakozó van.

Létezik olyan átalakító amivel megoldható hogy egy rá tudjak csatlakoztatni egy fejhallgatót? Próbáltam BT- fejest rácsatlakoztatni de csúszik a hang és zavaró úgy filmet nézni



#fejhallgató #TV #otikai digitális hang #Bkuetooth
2021. jún. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"optical to jack", "digital optical to 3,5" keresést próbáltad? Van ilyen eszköz, bár nem olcsó.

Első találat:

[link]

2021. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt láttam, csak neme bonyolultnak tűnik. Pl a piros és a fehér kábelt hova dugom, mikor csak fejest csatlakoztatnék?
2021. jún. 25. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akkor kellene, ha olyan külső hangszórót dugsz rá, aminek az a piros-fehér csatlakozója van. Neked a harmadik kell, a 3,5mm-es jack. A másik oldalára pedig a toslink kábel megy (tévé digitális kimenetből az átalakítóba).
2021. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen
2021. jún. 25. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!