Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az rtl klubon indult Mestercuk...

Az rtl klubon indult Mestercukrász meddíg fog menni?

Figyelt kérdés
Hány részes lesz, mikor lesz vége?Csak érdeklődöm.

2021. jún. 29. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Remélhetőleg minél hamarább véget ér, annál jobb.
2021. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rothadó Narancs ***** válasza:
33%
Túl sokáig!
2021. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap mintha két hetet mondott volna Claudia. Fél órát kínlódtam, aztán elkapcsoltam.
2021. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Pár hétig tuti :/
2021. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Talán még két hét
2021. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Holnap lesz a finálé
2021. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, de nagyon gáz... Nem volt elég jelentkező, vagy miért ennyire béna versenyzőket raktak adásba? Amatőrök legyenek, ne cukrász szakmájú emberek, addig oké, de ennyire bénák?! Legalábbis a két döntős tragikus. A duci fazon, Kornél mindig valami megúszósat csinál az otromba kezeivel, ami a külsőt illeti. Semmi kifinomult díszítés, stb.... És mindig meg is ússza.

Az önmagát agyondicsérő csaj, a Vera meg... Szintén a megúszós kategória. Az összes tortája egy nagy műanyag katyvasz. Azokkal a színes cukormasszákkal fantasztikusan el lehet rejteni minden hibát, és meg is teszi, mindig azt használja, mindig azokból gyúrmázik valamit, és rendre eladja ezeket a zsűrinek, pedig alapvetően annyira nem ügyes.

Ninát sem sztároltam, de ennél a kettőnél sokkal több fantázia volt benne, kár, hogy a bonbonok miatt kiesett.


Hát nem tudom, talán a kis Levente meg a Zsizsi volt, aki ebből a mezőnyből döntőre lett volna érdemes.


De igazából úgy alapból nagyon gyenge volt mindenki, vagy a feladatok voltak rosszul felépítve, nem is tudom.... Annyira nem lett nagy durranás a műsor. Sajnos. Pedig a sütés jobb, mint a sok konyhafőnökös főzicske...

2021. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Számomra a Konyhafőnök és a Mestercukrász is egyre volt jó. Megtudtam, hogy a zsűrit alkotók is emberek, és lehetnek akármilyen jók a szakmában, számomra mindegyik ellenszenvessé vált. Bernáthtól Enzsölig mind. De a versenyzők is.

Amikor a kis kölök az mondja, hogy neki a homár a kedvenc alapanyaga, kedvem lett volna felpofozni.


Keveset néztem ezt a szériát, de volt olyan, aki gyanúsan profi munkát csinált mindig. Gondolom kiejtették.

2021. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!