Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van mindenki megőrülve...

Miért van mindenki megőrülve a South Parkért?

Figyelt kérdés

A felnőttek, a gyerekek, a tinédzserek, MINDENKI!

Egyszerűen mindenkitől csak azt hallom, hogy milyen jó, szétröhögték magukat, stb.

Én ugyan még nem láttam egy részt sem, de akkor sem értem, miért van ekkora mánia.

Nos?


2010. aug. 27. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ehh, én sem tudom. Régebben én is sokat néztem, mert a régebbi részek jók voltak, viszont az újak már szerintem nem azok, nem tetszenek, így nem is nézem már egyáltlán.
2010. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igaz, én láttam már pár évadot (untam is már a végén rendesen), de nem tartom hű de viccesnek. 1-2 poén elmegy, de én sem értem, hogy mi olyan baromi jó benne.
2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát vannak benne morbid dolgok... amik olyan " uristen ez annyira szar hogy inkább énis összeSza ROm magam és röhögök"

másrészt meg ha tudjátok, hogy épp mit parodizálnak akkor minimum 1 mosolyt csal a szádra:D hiszen az élet nagy igazságait (kis túlzással) tolja az orrotok elé... ami a south parkban van annak 70%-a igaz 20% köcsögség és 10% hülyeség ami nem való oda:D

még két válasz lehetőség:

olyan ez mint a wow

szar grafika, ócska poén, élvezhetetlen de mégis szeretik:D

vagy csak amit az előbb mondtam... mindennapi problémákból csinálnak viccet... az embereknek jól esik vicces morbid formában is látni azt amit egyébként a híradó ban nyomatnak... talán ezért van ott a 18 as karika... mert a kissebbek nem tudják értelmezni :D és fej nélkül majmolják

2010. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 percet láttam belőle, és arrébb kapcsoltam, mert szerintem baromi idétlen.


Azt nagyon bírtam, amikor itt valaki egyik politikai kérdésben azzal érvelt, hogy "márpedig így van, mert a South Parkban is megmondták!" :D :D

2010. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

"Én ugyan még nem láttam egy részt sem"


talán ezért...?

2010. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azért nem értem, mert nem nézem, szó se róla. Én csak megkérdeztem, hogy mi olyan jó benne, de az eddigi válaszolók ellenpéldák - ezek szerint.

Kösz a kommenteket!

2010. aug. 27. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azert mert kicsit vicces is, es rengeteg parodia van benne + nagyon komoly tarsadalombiralat. En ezert gondolom hogy szinte minden koroszraly szereti.
2010. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 netud1 válasza:

Mert ahogy Csőre Gábor mondaná:"durván elénk lökik a valóságot"!...

és nagyon jóóó mer egyben poénos és az alakok akik miatt jó a műsor mindent visznek:D:D

2010. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyám is szereti
2010. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gőte ***** válasza:

Háát... sokan azért mert folyamatosan káromkodnak...

van aki azért, mert annyira őrültség, hogy már vicces...

Én például azért néztem mert zseniálisan kifiguráztak mindent amit csak láttak a TV-ben... És mindez egy olyan gyatra alkotásból jött létre, amit én is meg tudtam volna cisnálni: pár perces stop motion animáció, amiben néhány gyerek egy gonosz hóember elől menekül... Trey Parker és Matt Stone egy egyszerű, mégis brilliáns dolgot találtak ki: nem rajzoltak jól, ezért egyszerű szinte alaktalan figurákat VÁGTAK ki...Kultúrálatlan műsor, de sok igaz dolgot mond... mindig valami eszement történetben, valamint minden rész végén elmondják, hogy mit tanultak az életről...


Nincs még egy ilyen sorozat, nem is lehet soha... eltér a többi sorozattól... gyerekes ábrázolás és felnőtteknek szól. És ezért szeretjük... Legalábbis én... a kisebbek valószínülek a trágár beszéd miatt...

2010. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!