Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok, hogy újraindul a...

Mit szóltok, hogy újraindul a Szerencsekerék?

Figyelt kérdés

Láttam az előzetesét, nem a műsor a lényeg, hanem a celebek, meg az ócska poénok.

Most komolyan.. miért kell mindent tönkretenni? Nincs még elég celebes poénkodós marhaság a tévében?

Miért nem lehet egy normális.műsort csinálni, olyat, amilyen volt régen is? Miért nem gondolnak azokra, akiket nem érdekel a kasza, bochkor, rubint, liptai, meg a többi nagyon nagy sztár? 😃



#sztár #celeb #TV műsor #Szerencsekerék #Mármegintahülyeség #Miértkellennyomarhaság
2021. júl. 18. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első reakcióm az volt, " de jó,imádtam gyerekként".

Most megláttam az előzetest..

-kiszel tünci..

-gáspár zsóti'

Hát,köszi,továbbra sem nézek tv-t inkább.

2021. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi is imádtuk, gyerekek voltunk még. Tesóm kapott ilyen társast is, annyit játszottunk vele. Megláttuk, hogy hányas lapot kell a táblába rakni, már tudtuk a megfejtést 😃😂
2021. júl. 18. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt is lesz majd egy "Dóra", aki sosem szólal meg? :D
2021. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy lenne az igazi. De ez csak a "poénkodásról" meg bohóckodásról fog szólni ☹️
2021. júl. 18. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, de szép nő volt a Dóra. Nagy kár hogy nem akart ennek a celebvilágnak a része lenni. A mostani játék csak arra lesz jó, hogy lelocsolják vitriollal a régit
2021. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen sajnos.

Nincsenek már értelmes műsorok. A jóban rosszban se néztem, de egy fokkal jobb volt talán mint ez..

2021. júl. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!