Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem lehet rögzíteni az...

Miért nem lehet rögzíteni az Olimpiai közvetítéseket a tv-n?

Figyelt kérdés

A pénteken kezdődő Tokiói olimpián igencsak nagy az időeltolódás, ezért élőben nehéz szurkolni magyarjainknak.

Ahogy megnéztem a Vodafon-tv már elérhető műsorújságját, azt látom, hogy kifejezetten a magyar érdekeltségű közvetítéseknél nincs ott a felvétel opció.

Tehát pl. a Koreai csapat kézilabda-meccsét simán rögzíthetem, de a magyar csapatét nem lehetséges.

Ezt mélységesen felháborítónak tartom, és nem találok rá magyarázatot.

Ráadásul (bár megcsalhatnak az emlékeim, de) ez eddig, a legutóbbi olimpián nem volt így.

Feltételezem, hogy nem csak a Vodafonnál van így?!



2021. júl. 19. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Vodafone mit mondott?
2021. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem, mert innen akartam megtudni, hogy valóban csak a Vodafonnál van így?
2021. júl. 19. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Célszerűbb a Vodafone-t kérdezni. Pl. a Mindig TV, Mindigo TV szolgáltatásában az MTVA csatornák esetében egyáltalán nincs lehetőség az élő adás visszajátszására, gondolom is állapodtak meg. A Diginél az ilyen jellegű kiegészítő szolgáltatás bármilyen műsor esetén elérhető, mert külső háttértárra készül a felvétel az arra alkalmas STB-n. Azt hiszem a Telekom TVGo-nal is csak meghatározott csatornákról készíthető felvétel ill áll rendelkezésre visszajátszható élő adás, legalábbis, ha nem Telekom TV szolgáltatás mellé jár a TVGo hanem önállóan fizetsz elő rá.
2021. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elküldtem a kérdésemet a Vodafonnak, majd megosztom itt a választ.

(csak nehogy vége legyen az Olimpiának, mire válaszolnak)

2021. júl. 19. 14:54
 5/6 nyertes1000 válasza:
[link] itt egy link akinek esetleg a magyarokat szeretné csak nézni!
2021. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tóth Jakab: Az olimpia az összetartozásról szól? Dehogy! (2021. júl., Nem aktuálpolitika.)

https://www.youtube.com/watch?v=DDppP_9Ve7A

2021. szept. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!