Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mellőzi a kiírást a mese...

Mellőzi a kiírást a mese csatornákon?

Figyelt kérdés
Néztem a tévét és a Nickelodeonnál nem láttam mert sorozat közben mutat kettő nyilat most viszont nincs ott és a TV2kids-en a Gru 3 Végénél jött egy ajánló ident és a reklám ident-nél nincs ott hogy reklám esetleg mellőzi a kiírást a mese csatornákon? Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném!
2021. aug. 12. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sajnos nem sikerült megérteni a kérdést. Olyan, mintha valamiféle fordító alkalmazással írtad volna más nyelvről magyarra. 🙂


Mi az kiírás, amit mellőznek?

2021. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó azalatt úgy értettem hogy Pl:TV2kids ott nincs ott a reklám ident nél kiírva hogy reklám úgy értettem
2021. aug. 13. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az a kérdés, hogy a TV2 Kids esetében kiírják, hogy reklám illetve ajánló a Nickelodeon esetében pedig nem.


Ha ez a kérdés, ennek elsősorban az az oka, hogy az Egyesült Államokban vagy az Egyesült Királyságban nincsenek ilyen identek, hogy reklám meg ajánló a tévécsatornákon. Általában csak megjelenik a logó a képen, és utána rögtön következik a reklám. A Nickelodeon nyilván ezek mentén működik, nem gyártanak reklám és ajánló identet külön, csak Magyarországra. Régebben pl. a Viasat3 és a Viasat6 is így működött, amikor már nem Magyarországon bejegyzett csatorna volt. Aztán mondjuk azokon, de szerintem már akkor, amikor a Sony megvásárolta őket lett a reklám kezdetén bemondva, hogy reklám, de most abban sem vagyok biztos, hogy ki van írva. Talán a Viasat3-on és 6-on igen, de az AXN-en csak logó van és bemondja a channel voice, hogy reklám.

2021. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy megy egy sorozat a Nick-en és közben mutatja a következő műsort és mellette meg jelenik kettő nyíl és most nem mutatja azta kettő nyilat amit kéne mutatnia és most nem mutatja és ebben kéne segíteni hogy elfelejtik oda rakni vagy valami van és ezért kéne segíteni ha tudsz!
2021. aug. 13. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te komolyan nem tudsz magyarul beszélni? Hogy lehet így fogalmazni? Teljesen érthetetlen, amit mondasz. Írásjelekről hallottál már?

Amúgy meg, bármikor megváltoztathatja egy csatorna, hogy hogyan jelzik a következő műsort. A hármas válaszoló tökéletesen elmagyarázta ráadásul, hogy mi lehet ennek az oka. Légyszi vagy fogalmazd meg érthetőbben, hogy mit szeretnél, vagy legyen elég, amit pl. a hármas válaszoló írt.

2021. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megy a Nick-en egy sorozat Pl:BTR és mi közben megy a sorozat mutatja hogy a sorozat után milyen műsor lesz és a bal alsó sarokban hogy mi következik és akkor megjelenő egy kép a sorozatról és mellette van kettő nyíl ami most nincs ott érted?
2021. aug. 13. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, bár tényleg hihetetlen, hogy nem tudsz írásjeleket használni... Valószínűleg változtatott ezen a csatorna, ennyi. Nem tudom, milyen választ vársz.
2021. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!