Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek még rosszabb lett...

Szerintetek még rosszabb lett a Nickelodeon?

Figyelt kérdés
Most menne hunter street de helyette Spongyabob van esetleg kicserélték a műsorokat?
2021. aug. 16. 23:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen
2021. aug. 19. 17:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek
2021. aug. 19. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra a Casagrande család,meg Lármásék jelenleg a kevés értékelhető produkció közé tartoznak.

Tény ami tény,a csatorna már rég túl van az aranykoron. Az új iCarly sem nála pörög ráadásul. Valamint - bár ez scak az én véleményem - a streaming szolgáltatók is betették a kaput neki. A Disney ebben a kategóriában nagyobbra nőt,hozta magával a Disney+-t is. Meg ugye a Dan Schneider-es botrány sem tett jót.

2021. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ja már hétvégén már az Itt van Póni sem lesz Amúgy nem értem megy már a toons-on is az Itt van Póni hétköznap vagyis mindennap megy ment a Nickelodeonon mindennap az itt van Póni amíg a toonson meg nem jelent a Nickelodeon-ról egyből levették miért kell ezt csinálni most komolyan?! Miért nem mehet mindkettő csatin a sorozat mindennap most komolyan nem?
2021. szept. 4. 02:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell értenem a 3-assal. Ezeknek a csatornáknak az aranykoruk lejárt. 1-2 műsort még én is nézek Nick-en (Veszélyes osztag, Lármás, Casagrande család), de pl Disney-t már egyáltalán nem. Sajnos már nem az van hogy 3-4 millión néznek meg egy részt egy sorozatból (bár volt olyan pl hogy a Hannah Montana-t több mint 10 millióan nézték), inkább néznek Netflixet meg hasonló streaming oldalakat. A tv műsort meg tényleg össze-vissza írják ki.
2021. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vinkó Márton ***** válasza:
Mostanra valóban kevés jó sorozat maradt (pl.: Hunter Street). Nekem még van egy-két sorozat a Big Time Rush-on vagy az ICarly-n kívül (mégpedig a 2010-es évek közepe tájáról), ami hiányzik (pl.: Bella és a bulldogok, ami ráadásul sehol nem elérhető magyarul).
2022. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Sokat segítene szerintem mindnyájunkon,ha hazánkban is elindulna a NickRewind,ahol a klasszikus Nickelodeon tartalmakat adják,legalábbis az Egyesült Államokban így van. 3 és fél éve írtam a csatornának,de azóta sem méltattak válaszra... TeenNick-en azért fut pár remek darab (például Vinkó Márton által említett iCarly).

2022. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!