Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Nagy pénzrablásb...

Szerintetek a Nagy pénzrablásban, hogyan fogják kivinni az aranyat? Miért pont aranygolyók a kijutás szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kivancsi vagyok, könnyebben szállítható? (?)
2021. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen. Többször néztem már meg, de sehogy nem jövök rá. 😃 Nyilván senki nem tudja előre, csak ötleteket szerettem volna, biztos vannak nálam szemfülesebb nézői a sorozatnak. 🙂
2021. aug. 23. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

FIGYELEM! EZ A VÁLASZ TELI VAN SPOILERREL!!!! HA NEM LÁTTAD AZ 5. ÉVADOT, NE OLVASD EL!!



Amikor Alicia faggatta Sergio-t (5. évad 1. rész), akkor Sergio azzal állt, elő, hogy a csatornában a sártól nem fogják a rendőrök látni az aranyat és úgy viszik ki. Na most ez nyilván nem volt igaz, és ALicia is egyből rájött, aztán megkérdezte, hogy akkor mit keres Sergio a vízgyűjtőben. Szóval mivel vízgyűjtő, talán hasonló módszerrel viszik ki, ahogy Andres (Berlin) a fiával, a viking aranyat egy későbbi rész flashback-jében. Tehát a víz alatt szépen elmossák tartályokban, és a vízgyűjtőnél felpakolják, majd elmennek vele.

Szerintem valami ilyesmi lehet a megoldás, de minden esetre kíváncsi vagyok én is mi lesz. Hátha bejön, amit gondolok.

2021. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!