Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Survivor Zsófi mit csinált?

Survivor Zsófi mit csinált?

Figyelt kérdés

Első részeket nem láttam, azóta esténként van, hogy háttérben megy.

Folyamatosan hallom, hogy milyen undorító, egy féreg, stb. Amennyit én láttam ott a csaj nem csinált semmi. Ha valami csúnyát mondott, én úgy vettem észre, az is csak azért volt, mert már nem bírta a támadást, amit a csapattársaitól kapott.

Tényleg csinált valamit a csaj?


2021. szept. 6. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első részekben mikor menedéket kellett építeni, senki nem hallgatta meg az ötletét és ezért berágott. Ezért miután valaki utólag rákérdezett az ötletére, akkor duzzogva rávágta, hogy "most már semmi, csináljátok". Talán ez volt az egyetlen dolog, amit Zsófi generált feleslegesen. Legalábbis az adásban leadott jelenetekben. Az, hogy mi történt a háttérben, azt nem tudjuk. Azóta ha csak levegőt vesz Zsófi már nekitámadnak a többiek. Rettentően tirpák egy csapat Gáborral és Biborkával az élen.
2021. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Jól leírta, kb ennyi történt. Azóta is folyon gyűlölködnek, ha meg mer szólalni nekitámadnak, ők generálják az összes vitát, s ha megvédi magát Zsófi, még ő a rossz. Plusz minden vereségükért őt okolják egyedül, mikor ez nem egy emberen múlik. Nevetséges.
2021. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudni. Beadnak a nézőknek valamit, de ez csak töredéke a nemtudjuk mennyi órának amikor kamera is van a közelükben. A kövér csinálja a fesztivált egyébként mindig. Hergel, átkoz, mérgez. Egy nagyképű akaratgyenge ordítozó majom.
2021. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez Zsófi a másik valóságshow győztese? Bálna, jó kövér testtel, arrogáns modorral. Sokszor csak úgy váll alatt odaköpött valamit, ami biztos sértő volt. Ő volt a központ, legalábbis azt hitte, de tévedett. Nekem az volt a legundoritóbb, amikor más holmija között kotorászott, azt hitte, abban van az amulet.
2021. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Love island Zsófi valamikor ilyen volt, de azóta kigyúrta magát és meg is hízott.

[link]

2021. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen volt 2017-ben.

[link]

És ilyen most, legalább 20 kilóval nehezebben.

2021. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!