Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Telekom TV GO-t már nem...

A Telekom TV GO-t már nem lehetséges VPN-nel nézni külföldön a két hónapos "turistaidő" lejárta után?

Figyelt kérdés

Augusztusban voltam otthon látogatóban. Létrehoztam egy Telekom felhasználót az öregem adatai segítségével. Így ugye a laptopomon tudom nézni a magyar csatornákat, itt kint is, hogy visszajöttem. De ugye elméletileg ez csak 60 napig lehetséges, utána azt az üzenetet fogom kapni, hogy 60 napja nem léptem be magyar IP-címről.

Nyilván eszembe jutott a VPN, szimulált magyar IP-vel bejelentkezés. Egy pár évvel ezelőtti cikkben ajánlották is. De ha avval belépek most, akkor nem engedi lejátszani az élő tévéműsort. (Míg ha csak símán belépek az itteni normál IP-vel, akkor avval megy. De ugye ez csak addig működik majd, amíg le nem jár a 60 nap.) Próbáltam Holával és Norddal, egyikkel sem működik. Mindkettőnél kifizettem egy-egy hónapot, zsákbamacskázni nem akarok továbbiakkal.

Arról van szó, hogy ez már nem opció, mert az oldal immáron jobban a felhasználó körmére néz? Vagy van esetleg olyan VPN, amivel működik? Mert így ugye alapesetben csak november elejéig nézhetem a csatornákat.



2021. szept. 12. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet VPN mögül. A szüleidet beszéld rá, hogy használják és mindig "nullázza" a 60 napot.
2021. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: Másokat is kérdeztem, ők is ezt javasolták. Valóban működik? Pusztán annak a függvénye, hogy a felhasználómmal bejelentkezzek magyar IP-ről? A gép nem számít?
2021. szept. 15. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesíti az eszköz a lejátszáshoz szükséges követelményeket, akkor menni fog. Párhuzamosan 2 eszköz indíthat lejátszást, 5 öszközzel lehet összesen bejelentkezni. Ha lenne további eszköz, az csak akkor tud belépni, ha a korábbi 5 közül egyet legalább kiléptetnek. Ami mondjuk a 6. eszköz bejelentkezésénél is feljön lehetőségként. Feldobja az eszközlistát, eszköz neve mellett ott a szemetes ikon, azzal kitörlöd, és annak a helyére betud lépni a 6. eszköz.


Legközelebb ha a kitörölt eszköz is belépne, hasonló módon kell eljárni. Viszont a sok eszközváltás képes leakasztani a rendszert, te már nem tudsz mit kitörölni az eszközlistán, de még mindig azt írja, van 5 belépett eszköz. Ilyenkor a session-ok beragadtak, telefonálni kell az ügyfélszolgálatra, ők lezárják ezeket és nullázzák a helyzetet, belehet lépni.


Ész nélkül összevissza ne jelentkezz be több dologról. Pl. a laptop böngészőit külön eszközöknek érzékeli.

2021. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Köszi az infót! Egy kérdés: A televízió nézése is eszközhasználatnak minősül? (Mert odahaza 2 tévénk van, megesik, hogy az ősök egyszerre nézik őket.) Vagy az ilyen szempontból független a TV GO-tól?
2021. szept. 15. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

A TV nem számít eszközhasználatnak, független a TV GO-tól.


TV-re viszont nem tudod tükrözni mobilról a TV GO-t, ez nem támogatott használat. Telefontól függően többféle eredménye lehet:

- semmi

- csak kép van, hang nincs

- van kép, van hang, de akadozik, csúszik a hang a képtől

- szinkronban van a kép a hanggal, de vastag fekete keretben megy az adás.


Ezek egyike se hiba, hiszen a tükrözés nem támogatott használat, épp az a hiba, hogy megy valahogy. Ha TV-n akarsz TV GO-t nézni, laptopról indítsd a lejátszást HDMI kábellel kösd a TV-re. Vagy PC, ha ha van HDMI portja.

2021. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Nemrég lett okostévém. A laptop HDMI-vel tévére kötése mellett megpróbáltam kíváncsiságból a mobilról tükrözést is. (Az alkalmazást a telóra csak VPN-el trükközve tudtam telepíteni.) Úgy láttam, hogy jól működik így is, bár még nem néztem hosszan.
2022. febr. 3. 23:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Egész pontosan (talán valakinek hasznos infó): A Wireless Diplay alkalmazást használom. Van benne olyan opció, hogy videólejátszás esetén a képarány igazítása a csatlakoztatott eszközhöz.
2022. febr. 4. 08:45
 8/8 A kérdező kommentje:

javítás:


Wireless Diplay=Wireless Display

2022. febr. 4. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!