Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz-e egyáltalán Géniusz...

Lesz-e egyáltalán Géniusz vetélkedő?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten, hogy Gundel Takács Gábor ősszel vezetni fogja a Géniusz című vetélkedőt. Most már ősz van, de még az ATV műsorajánlójában sincs szó a Géniusz című vetélkedőről.

2021. szept. 19. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha beharangozták valahol, akkor nagy eséllyel lesz; vagy lehet, hogy még csak tervben van; vagy még az van , hogy még előre fel akarnak venni jópár műsort. De én nem tom , nekem fogalmam sincs.
2021. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt ez a honlap:

[link]


Mindjárt szeptember vége lesz, de a vetélkedőműsorról még az ATV műsorajánlójában sincs szó.

2021. szept. 24. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, de ez egy régebbi cikk, azóta lehet,hogy változott valami, de szal ezt májusban írták; de ott tényleg egyébként azt írták ,hogy szeptembertől; de még ők sem írtak konkrétumot, csak hogy valamikor ősszel; de mondjuk szeptember az konkrétabb, mint ősz; és a szeptember az valóban szerepel; de szóval legyél szerintem türelemmel mégegy kicsit; aztán vagy elindul , vagy nem. Lehet, hogy csak a forgatásokat kezdték el szeptemberben, vagy nemtudom, de mondjuk meg még tévedni emberi dolog pl, szóval én nem törnék pálcácskát a fejük fölött, vagy ilyesmi; tehát szerintem várjál még, aztán vagy lesz, vagy bejelentik, hogy mégse lesz; de tehát én ezeket nem tudom.
2021. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még van 2 hónap az őszből!
2021. szept. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy belefutottam a youtube ajánlások között a Géniuszba. Végre ismét egy hasznos műsor ami izgalmas és közben edukál is, piros pont az atv-nek.
2021. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!