Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nekem most T-home kábel tv-m...

Nekem most T-home kábel tv-m van és előszeretnék fizetni a digi tv-re egy TV-n mehet a kettő szolgáltatás?

Figyelt kérdés
A TV-m az alkalmas a digitális adásra.
2010. szept. 1. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A Digi kábeles lenne vagy parabolás ?
2010. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a Digi műholdas lenne, akkor igen, mert kapsz egy beltéri egységet, amit scart, vagy rca kábellel tudsz a tévédre kötni. Ha a Digi is kábel lenne, akkor már bonyolultabb, mert a legtöbb tévén csak egy antenna bemenet van, de megoldható egy manuálisan kapcsolható elosztóval. Egy koax kábelen a kettő viszont nem mehet, ez további bonyodalom.
2010. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hali.

Digi TV megy nálunk 2 egységgel.

Nem ajánlom, borzalmas a szolgáltatás és a készülékek is.

A kép meg fog akadni és csak akkor jön vissza ha elkapcsolod, majd vissza.

Már mindent kicseréltek a szervizesek, így már csak a szolgáltatás minősége maradt.

T-Home műholdas szolgáltatása sem jobb. A készüléket van hogy nem lehet bekapcsolni a távirányítókkal (3 készülék is volt) nem reagál csak ha kihúzod, majd vissza. Szervizesek szerint ezek ilyenek, hát f@sza...

UPC is volt, talán az volt a legjobb bár ott meg a hang ment el időközönként.

2010. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ahol én lakom ott még nincsen digi kábel tv és így csak a müholdas marad.
2010. szept. 1. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg T-Home kábel tv?
2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én most T-home kábel tv használok de a digisport csak a digitv-n van ezért szeretnék előfizetni a digire, csak én úgy akkarnám hogy mind a két szolgáltató müsorai egyszerre menjenek a tv-n
2010. szept. 1. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerűbb volna 2 tv és az egyikre a thome van dugva a másikra a digi
2010. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!