Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik annak idején néztétek a...

Akik annak idején néztétek a Szomszédokat, mit szóltatok, amikor jó pár év múlva már csak kéthetente csütörtökön adták, mert minden második héten a Kisváros volt helyette?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 01:17
A kérdező szavazást indított:
Mindkettőt szerettem, ezért így is jó volt.
Nem örültem neki, a Kisvárosért kevésbé, vagy egyáltalán nem voltam oda.
Egy idő után a Kisvárost már jobban is vártam, mert még jobban szerettem.
Egyéb, leírom.
2 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleve úgy rémlik, hogy ez mindig kéthetente volt. Eredetileg hetente? Nem hiszem, hogy a Kisváros miatt lett így, valószínűleg a színészeket is megterhelte a folyamatos forgatás a heti epizódok miatt.

Egyébként a legtöbb Szomszédok-néző ismerősöm szerette a Kisvárost is.

2021. nov. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú, elég rég volt már ez, de igazából engem nem zavart. Vártam az új részt és kész.
2021. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es is írja, a Szomszédok mindvégig 2 heti sorozat volt. Mivel folyamatosan, az aktualitásokra is reagálva készült, nem is lett volna sem kapacitás sem technikai háttér a heti vetítésre.
2021. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!