Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyeri ma meg az idei...

Ki nyeri ma meg az idei Sztárban sztárt leszeket szerintetek és vajon ki lesz a 2 és 3 helyezett?🧐

Figyelt kérdés
Remélem Csiszi nyeri és második helyen lenne a Márkó harmadikon meg nem tudom hogy ki...

#nyertes #Sztárban sztár #Csiszár István #Csiszi #Hadas Alfréd
2021. nov. 21. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Gábor Márkó lesz a nyertes!
Csiszár István lesz a nyertes!
Pál - Balez Kármen lesz a nyertes!
Hadas Alfrés lesz a nyertes!
Szakás Szilvi lesz a nyertes!
Aki szerintem a nyertes lett volna már kiesett! (leírom ide kommentben a neved)
Ezt még korai vitatni a mai produkciók előtt!
Nem nézem a sztárban sztárt, inkább X Faktor párti vagyok!!
Nem nézem a sztárban sztárt viszont az X Faktort sem!
Mi a Franc az a Sztárban sztár?
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

X-Faktort is nézem, néztem a kezdetektől az összes évadot. De egyre kevésbé tetszik. Egyrészt a kibírhatatlan sok reklám miatt, másrészt egyre inkább a mentorok (megrendezett?) veszekedéséről szól, mint egy valóságshow és kevésbé a versenyzőkről. Ez a Sztárban sztár leszek ebből a szempontból színvonalasabb műsor.

Csiszinek szurkoltam. Minden héten őt vártam. Amit tegnap odapakolt..., le a kalappal! A többiek is jók voltak, de ő messze kiemelkedett a mezőnyből. A világom bármelyik tehetségkutató műsorban megállta volna a helyét. Nem véletlenül nyert.

2021. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!