Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Beneveznétek bármilyen vetélke...

Beneveznétek bármilyen vetélkedőbe, kvízműsorba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindet kipróbálnám
Csak műveltségibe
Csak ügyességibe
főzőverseny
táncverseny
éneklési verseny
egyéb
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miről van szó, s hogy mit lehet nyerni.
2021. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A maradj talponba beneveztem volna, ott azért kellett a tudás
2021. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy a lexikális tudásom sosem volt kimagasló, de ügyességi versenyben szerintem hasítanék. Nem a jelenlegi állapotomban, de ha belegondolok, hogy 15-20 éves koromban atlétikán sorra gyűjtöttem az aranyérmeket különböző (leginkább egyesületen belüli) versenyeken ahol a kitartásom és a teljesítményem is tényleg példaértékű volt, akkor nem gondolnám, hogy most 31 évesen nem tudnám ezt megtenni. Nyilván kellene rákészülés, hiszen nem űzöm már, de arra előbb "mernék" jelentkezni magabiztosan, mint egy műveltségi vetélkedőre.
2021. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Pókerarcban kipróbáltam volna magam. :D Azt a műsort nagyon szerettem, nem csak a tudás számított, hanem az is, hogy mennyire tudták megtéveszteni az ellenfeleket. Szerintem nekem az menne egy darabig. :D

Éneklés/tánc biztos nem menne, ügyességi az volt az 1 perc és nyersz, amit még szívesen kipróbálnék. Bár ott volt közönség is, úgy meg nem biztos tudnék koncentrálni az amúgy is stresszes feladatokra, hogy sokan néznek. De kipróbálnám.

A Legyen ön is milliomos és a Maradj Talpon már felülmúlná a tudásomat szerintem, csak leégetném azokban magam. Az 1 a 100 ellenben viszont beültem volna a 100 közé szerencsét próbálni, és a 24 bőröndös játékba is.

Ha szép lennék meg fiatal akkor az Éden Hotelt is kipróbálnám a stratégiai játékok és taktikázás miatt, de különösen csak a 3. utolsó évad tetszett, abban ment nagyban a taktika.

ValóVilág szerű műsorba már nem, az a legalja mostanában. Az Alekoszék csapatában ellettem volna még, de nincs bennem semmi érdekes, amiért beválogattak volna.

A Survivort nézni jó, de nem próbálnám ki. Bár szoktam sportolni, de szerintem nem tudnám teljesíteni azokat az erőnlétet követelő feladatokat.

2021. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főzőverseny, maradj talpon, legyen ön is milliomos

Ezek érdekelnének

2021. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen Ön is milliomos!

Szerencsekerék

A Széf

A Bank

A Piramis

Ezekben mind kipróbáltam volna magam, viszont az utóbbi 3 ugyebár páros játék, arra meg nem igazán akart eljönni velem senki!

2021. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Be
2021. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Van benne valami műsorba,
2021. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!