Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fent fogsz maradni ma éjszaka...

Fent fogsz maradni ma éjszaka egészen fél 12ig, hogy végignézd az X-Faktort?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, de rossz ez az Alee. Egyedül a Menned kell tetszett tőle. Fuhh de rossz azóta minden produkciója. Rossz hallgatni, a macskám nagyobbat alakítana a színpadon.
2021. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

'Allee miért kezd mindig azzal, hogy "aj, ja"?'


Ezt már én is kérdezni akartam. Idióta rapper szokás.

2021. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Jajj én most olyan mérges vagyok, hogy kiesett a Harmonies. Csobot aztán nagy mentor, pocsék dalokat választott. De akkor is jók voltak, bárki bármit mond. :( Ők és Kamilla kellett volna a döntőben legyenek. :((


Ha szerinted Paulina a jó, akkor hallgasd csak... Ez hatalmas nagy nulla volt, de már megszoktuk tőle. Az összes élő showban 0 volt. Nem is értem hogy jut tovább újra és újra. Kegyetlen rossz.


Én nem is nézem már tovább ezt a hulladék műsort. :(( Hát hogy lehetett azt a 3 csodaszép, tehetséges lányt hazaküldeni? Ilyen Alee marad bent helyettük, aki egy fityinget nem ér... Mekkora sz*r műsor.


Remélem dolgoznak még csapatként a The Harmonies és hallunk róluk. Bárcsak kiadnának pár közös dalt is. Én simán megvenném a lemezüket, a koncertjükre is mennék! HARMONIES!!! ♥♥♥ Legnagyobbak. ♥ Nekem ők voltak az X-Faktor. ♥♥♥♥♥

2021. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fentmaradni? Minek?

Vasárnap reggel már fent van Ncore-on, ráadásul reklám mentesen.

Vasárnapi programnak jó :D

2021. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
44%
Ki van csukva. 10 percenként 20 perc reklámért?
2021. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Kb 10 éve nem nézek TV-t, úgyhogy nem, inkább alszom a szervezetemnek arra sokkal nagyobb szüksége van.
2021. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!