Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett nektek is Alee 1....

Tetszett nektek is Alee 1. produkciója? ❥

Figyelt kérdés
Már várom a másodikat^^

2021. dec. 4. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori népe biztos süket, mert a Facebookon mindenki dícséri ezt a sz*rt. XD
2021. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#10, ne legyen igazad.
2021. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Én nagyon szeretem Alex dalait és magát a srácot is, de a mai 2 száma semmi se volt a többi zenéjéhez képest sajnos :( de ne aggódj, 100%, hogy nem fog kiesni!! ❤️

Én jelenleg Paulináért izgulok!

2021. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Nagyon remélem, hogy igazad lesz, és tényleg nem esik ki<3❤️
2021. dec. 4. 23:24
 15/21 A kérdező kommentje:
TOVÁBBJUTOTT! Imádommm ❤️❤️
2021. dec. 4. 23:37
 16/21 anonim ***** válasza:
36%

Jajj én most olyan mérges vagyok, hogy kiesett a Harmonies. Csobot aztán nagy mentor, pocsék dalokat választott. De akkor is jók voltak, bárki bármit mond. :( Ők és Kamilla kellett volna a döntőben legyenek. :((


Ha szerinted Paulina a jó, akkor hallgasd csak... Ez hatalmas nagy nulla volt, de már megszoktuk tőle. Az összes élő showban 0 volt. Nem is értem hogy jut tovább újra és újra. Kegyetlen rossz.


Én nem is nézem már tovább ezt a hulladék műsort. :(( Hát hogy lehetett azt a 3 csodaszép, tehetséges lányt hazaküldeni? Ilyen Alee marad bent helyettük, aki egy fityinget nem ér... Mekkora sz*r műsor.


Remélem dolgoznak még csapatként a The Harmonies és hallunk róluk. Bárcsak kiadnának pár közös dalt is. Én simán megvenném a lemezüket, a koncertjükre is mennék! HARMONIES!!! ♥♥♥ Legnagyobbak. ♥ Nekem ők voltak az X-Faktor. ♥♥♥♥♥

2021. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy lesújtó hogy ennyire rá vagytok izgulva egy ilyen minősíthetetlen hulladék műsorra, ahol hulladék előadókat versenyeztetnek meg hulladék mentorok mentorálásával. Az egész kb győzikeshow színvonal.
2021. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ne nézd
2021. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

Kapaszkodj meg, nem nézem, egy műsort sem láttam még belőle.


Azért van róla némi információm, mert ez azt oldalt is teliokádjátok ezzel a trash műsorral kapcsolatos kérdéseitekkel, plusz a youtube is ezzel az xfaktor trashel van tele...

2021. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 16-os,


Nem Adél volt a hibás.

Egyszerűen ennyi volt a Harmonies, többet nem lehetett kihozni belőlük. Együttes pedig soha nem nyer tehetségkutatót.


Ha szerinted Paulina rossz, akkor nagy baj van nálad.

2021. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!