Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Vodafone...

Mi a véleményetek a Vodafone Tv és internet szolgáltatóról a volt UPC-röl?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerit itt a Pécsen, csak negatív tapasztalataim vannak a Vodafone Tv - internet szolgáltatásaikkal kapcsolatosan. Pl. az ügyfélszolgálatos ügyintézésük egyenesen katasztrofális!

A telefonos ügyfélszolgálatukat, szinte csak munkaidőben lehet elérni és kb. félóra várakozás után és az ügyintézés kritikán aluli.

Amióta az UPC -t megvásárolta a Vodafon , azóta pocsék minden ami addig elfogadható volt.



#Vodafone Tv internet Pécs , pocsék, minősithetetlen Pécsi Vodafone ügyfélszolgálat és szolgáltatás.
2021. dec. 13. 22:33
 1/1 anonim válasza:
Hát Nyíregyházán se jobb én már májustól nem fizetem már mindenek van határa már kábelen nem lehet tvzni tehát minden tvhez kel box amiből 1db havi 1000ft de kifizetném havont nálunk a 4 boxot de legalább müködnének rendesen az ügyfélszolgálat na az egy vicc
2022. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!