Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Exatlon Hungary All Star. Ti...

Exatlon Hungary All Star. Ti mit gondoltok "a nagy bejelentésről"?

Figyelt kérdés

Kiírták a bejelentés időpontját, a Tények Plusban is úgy beharangozták, hogy én tényleg jóval nagyobb bejelentésre számítottam! Ehhez képest csak egy rövid reklámszintű volt az egész, alig lehetett végignézni/olvasni a versenyzőket, a műsorvezető kilétéről meg szó sem esett! Mert elvileg Palik László már nem vállalja, erről többször is szó volt a neten.

Csak én vélem úgy, hogy előtte sokkal jobban beharangozták, mint amekkora lett?



2021. dec. 15. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Hogy nem érdekel...
2021. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Az első két évadja még jó volt de az ideji évad annyira lapos volt hogy ez már egyáltalán nem vonz. Mellesleg két órás volt műsoridő abból meg csak fél óra szólt a versenyről illetve az azzal kapcsolatos dolgokról minden más csak megrendezett szappanopera volt mivel nem színészekről van szó így nagyon feltűnő volt. meg maguk a játékoknál is látszott hogy mellik csapat gyakorolta az ügyességit vagy százszor mielőtt elkezdődött a verseny. tíz nulla itt aztán tíz nulla ott.
2021. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!