Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azok, akik a '90-es évek...

Azok, akik a '90-es évek második felében születtek: milyen sorozatokra, műsorokra emlékeztek az analóg földfelszíni sugárzás / földfelszíni műsorszórás korából? Mik voltak azok, amiket gyakran néztetek?

Figyelt kérdés

1997-ben születtem. Én gyakran néztem az alábbi műsorokat, sorozatokat: Dáridó, Rex felügyelő, Vészhelyzet, Vad angyal, A betolakodó, Csacska angyal, A maharadzsa lánya, Kölyökklub, Esti Showder Fábry Sándorral, Heti hetes, Legyen Ön is milliomos!, Activity, Napló - Mérlegen a valóság, Cobra 11, Szombat esti láz, Megasztár, Barátok Közt, Receptklub, Pasik, Mónika Show, Vacsoracsata, Szerelmek Saint Tropez-ban, Jó estét, Magyarország!


Ezekre is emlékszem, igaz, ezeket a műsorokat nem néztem rendszeresen: Harmadik műszak, Csillag születik, Gálvölgyi Show, Kész átverés, Balázs Show, Jóban-rosszban, Hal a tortán, Aktív. Úgy rémlik, hogy a Friderikusz Show is adásban volt a 2000-es évek elején, de nem biztos.



2021. dec. 17. 15:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Csak azokat soroltam fel, amik hirtelen bevillantak.


Egyébként igen.

2021. dec. 20. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!