Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflixre vagy HBO GO-ra...

Netflixre vagy HBO GO-ra érdemesebb előfizetni?

Figyelt kérdés
Nem fizettem még elő egyikre se, ncore-ról töltöttem a filmeket, amiket felraktak onnan,de előfizetnek, csak nem tudom melyik a jobb?
2021. dec. 22. 17:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Fura, a 8-asnak sikerült felfogni, míg neked nem.A hiba au ön készülékében van
2021. dec. 23. 07:17
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Ezek szerin tényleg ennyire semmi logikai érzeked nincs?

Ha az HBO GO-n van mondjuk 100 film amiből téged 10 érdekel, míg a Netflixen 1000, amiből 5-re vagy kíváncsi, akkor NEKED máris az HBO a jobb.

Komolyan nem értem mit nem vagy kepes felfogni azon hogy az egyes streaming szolgáltatók között lényegében csak a tartalombeli különbségnek van jelentősége.

2021. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Itt te nem vagy képes felfogni a kérdés lényegét, nem értem minek vergődsz, ha válaszolni nem tudsz
2021. dec. 23. 07:34
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Netflixre nem éri meg soha pénzt költeni mert horror kategóriába alig van magyar szinkron és felírat se olyan sok, azért el várná az ember hogy a Viasztestekhez legyen szinkron fent vagy felírat de egyik sincs rajta.

Stranger Things is úgy el tolja a netflix hogy az már undorító, hogy már nagy gyerekek lettek eddig várni, persze a sok pénzt akarja a netflix azért halasszák.

2021. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnék? Már rég megtettem a második kommentben.
2021. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi 14-es!


Mit nem értesz azon, hogy más véleménye érdekel,aki már próbálta mindkettőt? Mint láthatod, attól, hogy valaki elpocsékol órakat arra, hogy végiglapozza a gagyi honlapjukat, hogy milyen filmek vannak, abszolut nem tud meg semmit arról, hogy egy film milyen hamar jön ki pl. szinkronosan az eredeti nyelvűhöz képest, ha egyáltalán kijön és még sorolhatnám

2021. dec. 23. 11:52
 17/20 anonim ***** válasza:
9%

14-es vagyok!


Volt már mikkor Netflixen akartam nézni horrort és kaját be hoztam és nem volt kedvem feliratosan nézni de el ment csomó idő keresésre és akkor inkább gépről néztem szinkronos horrort de addigra a kaja kihűlt.

2021. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A Netflix felülete sokkal komolyabb, fiókon belül több profilt is létre tudsz hozni, így pl. a család más tagjai vagy a párod is ugyanazon előfizetésen belül nézheti ugyanazt a sorozatot a saját ritmusában, csak ki kell választani a profilt az app indítása után. Ezt az HBO GO nem tudja, nincsenek profilok és zavaró, mikor más is nézi ugyanazt a sorozatot, mert mondjuk ő a harmadik évadnál jár, te meg a negyediknél.


A Netflixnél értékelheted a filmeket (ezt mondjuk az HBO GO is tudja), viszont a Netflix az értékelt filmek alapján %-os arányban betippeli, hogy mennyire egyezik az izléseddel. Az HBO GO-nál ha értékelsz, az a nagy közösbe megy és kész, a film kap egy számot mint IMDb-n. A Netflix-en sok filmnek, sorozatnak van előzetese (vagy egy jelenetet indít el, elég csak rámenni a filmre és már indul az előzetese), így ha a leírás nem elég, belenézhetsz, hogy tetszik-e. HBO GO-nál elolvasod a leírást és irány a youtube ha érdekel az előzetes.


Netflix-nél sokkal jobban testre tudod szabni a feliratot, mert nem csak a méretét, de a színét, betűtípust, hátterét tudod állítani. Ezt a webes böngészőben éred el csak. Alapból mütyür a felirat, nehéz kényelmesen olvasni, de szépen belehet állítani.


Kínálat? Hm... szubjektív, nem tudom mit durrog az egyik válaszoló, vagyis sejtem, de tök feleslegesen pofázik bele. Mindkét felületen vannak jó filmek, sorozatok. A Netflixen egyértelműen nagyobb a kínálat - de ki a fenét érdekel pl. egy közel 60 éves olasz/spanyol/francia vígjáték? Vannak fent ilyen filmek is, meglehetősen sok. Az HBO GO meg demens egy kicsit. Levesz egy filmet majd hónapokkal később újra felteszi és "premier". Miért is? Fél éve fent volt. Biztos nehéz lenne kiírni, hogy "újra".


Netflix-en saját listát is tudsz létrehozni, illetve van egy "nézd meg újra" része is, meg napi top 10 Magyarország rész is.


Nyilván az HBO GO legnagyobb előnye, hogy ha nem is teljesen, de azért majdnem minden tartalomhoz van szinkron. A Netflixen is sok szinkronos tartalom van, de felirattal sokkal több rendelkezik. De összességében nézve nálam a Netflix a jobb, az HBO GO felülete bántóan egyszerű már, amíg nem ismertem a Netflixet, nem zavart. A Netflix olyan funkciókat kínál, amik magától értetődő és teszi ezt úgy, hogy semmivel se bonyolultabb a használata.

2021. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Valóban érdemes először a kiválasztott filmet elkezdeni lejátszani, hogy kiderüljön hogy van-e szinkron alatta vagy sem és utána elkezdeni enni. De ma már szerencsére van olyan opció felül jobbra, ahol tudod szelektálni a szinkronosat. Itt mutatom [link]


A Netflixen sokkal több film van!! És szélesebb filmművészeti spektrumot ölel fel. Vannak függetlenek, hoolywoodiak mellett és nemzeti filmek is. A HBO-n csak tized ennyi film van és azok már megjárták nagyrészt a televíziókat


Különbséget szoktak még tenni a sorozatok közt. Nagyon sokan úgy választanak a két streames csatorna közül, hogy melyik sorozatát szereti. Én egyiket sem. Filmeseknek sokkal jobb a netflix. Remélem segítettem

2021. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sorozatbarát meghívó

Online filmek.me

😄

2021. dec. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!