Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok az Exatlon új...

Mit szóltok az Exatlon új műsorvezetőjéhez, Monoki Lehelhez?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 01:53
A kérdező szavazást indított:
Jobb, mint Palik volt.
Palik jobb volt.
Lehel is jó, de Palik is jó volt.
Egyiket sem tartom jónak.
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hiányzik a lendülete és az ereje Lacinak, jó-jó, de nem olyan erős és ez nem azt jelenti, hogy Lehel nem jó, hanem hogy nem illik a képbe, úgy ahogy az új hölgyike sem, hiszen neki aztán meg főleg semmi köze az egész bizniszhez. Számomra elég meglepő volt! Egyébként biztos vagyok abban, hogy akik jobban ismerik Lehelt nekik bejöhet, de nekem kívülállóként nem passzentos, nem véletlen volt ez "Palik Laci műsora". Illetve bár ez nem tartozik ide, de azért ahogy kezdődött az adás az egy kicsit szerintem sok volt, vagy tán nagyon is! A szerény és kevesebb néha több, a műsor amúgy is eladja magát, nem kellett volna ezt még azokkal a kocsikkal, meg űber nagy hype keltéssel befolyásolni, nekem egy kicsit mű show hangulatot adott, nyilván a szórakoztatás a lényeg, de kívülálló volt az egész műsor, mintha egy teljesen más ország műsorát néztem volna.
2022. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Digi sporthoz jobban illik.
2022. jan. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem amúgy jó lesz. Ez volt az első adása az exatlonban és szerintem jól megoldotta. A futamok alatt beszélt, kommentálta nem volt ööö, nem beszélt hülyeségeket. Réka is jó szerintem. Ő asszem vezetett valahol már műsort, tehát azért benne van a bizniszben. Nyilván nem egy Palik, de hát nem is kell összehasonlítani őket. Én ugyanúgy élveztem a műsort Lehel kommentálásával is mint Palikéval.
2022. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszoló írja, nem kell összehasonlítani őket. Más a stílusa Lehelnek,mint annó Paliknak volt, szerintem csak hozzá kell szokni. Ugyan nem a kérdéshez tartozik,de szerintem Réka meg kifejezetten jobb riporter, mint Timi volt.
2022. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nézőpont kérdése, viszont van 1 dolog ami kifejezetten nem tetszik Lehelben. A beszólogatása a játékosoknak, és az igen tapintatlan kérdései. Andrisnak sikerült bennmaradnia a játékban, elvesztette az egyik csapattársát, erre Lehel felhozza édesanyja halálát?! Ez szerintem kicsit sok volt.
2022. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

5-ös

Nos Palik Laci említette, hogy olyan dolgokat akartak kérni tőlük, amikre azt mondták a barátaival (akikkel a videóiban dolgozik és kint is dolgozott), hogy köszönik nem, akkor ezek szerint látni! Kíváncsi leszek még mik sülnek ki!

2022. jan. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
99%-ban bajnok szurkoló! Abból vettem észre, hogy amikor a kihívók állnak nyerésre, folyamatosan azt kiabálja, hogy "Ez így nem lesz jó, nagyon kellene a bajnoknak is a pont."
2022. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!