Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történt a BigBrother1...

Mi történt a BigBrother1 szereplőivel?

Figyelt kérdés

Közel 20 éve volt, akkor néztem is, de már azóta másik TV csatornát szoktam nézni.

Azt tudom, hogy BB Évinek elég hányatott élete lett utána, de a többi szereplő úgy eltűnt a médiából.



2022. jan. 12. 15:07
 1/9 A kérdező kommentje:
A többi szereplő Popeye, Pongó, Zsanett, Szabi, Renátó, Angéla, Andi, Tara, Judit, Bálint és It.
2022. jan. 12. 15:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már senkit sem érdekelnek. Annyit tudok, hogy a győztes megbolondult.
2022. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem Zsanett az Árkádban dolgozott egy időben az akkori T-nél, nem tudom akkor pont miként hívták a céget. Bálint egy Bochkor tévéműsorban ugrált egy majom jelmezben, az arcát nem lehetett soha látni. A többiekről nem tudok semmit.
2022. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem is érdekel. Annyit tudok, hogy Évi nemíromle településen, szoc.otthonban van.
2022. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszamentek oda ahonnan jottek, senkikbol ujra kb. senkik lettek.


[link]

2022. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákeresel a teljes nevükre majd azok szerint facebookon is akkor láthatod mert a többségük fent van.

Egyébként már 40+-os házas,többgyerekes szülők.

2022. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
a Pongo bugyi boltos Komló nevu telepulesen.
2022. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy fent is írták, mentek vissza ugyanolyan névtelen senkiknek mint addig is voltak. Nagyon-nagyon kevés ember van aki meg tud maradni a médiában, a többi a 15 perc hírnév után ugyanolyan senki marad mint volt. Sőt nagyon sokaknak inkább tönkreteszi az életét. A győztes erre a példa, pszichésen teljesen tönkrement.

Elvileg már már kicsit jobban odafigyelnek a szereplők mentális "utánkövetésére" nem csak arra hogy kifacsarja őket a média 1-1 show kedvéért. Bár szerintem bőven elkelne a szabályozás terén itt némi etikai norma (pszichológus kötelező alkalmazása nem csak a kiválasztásnál, hanem utána is). Az is igaz, hogy ha "ütőképes" embereket válogatnának be akkor nem lenne kellően érdekes 1-1 műsor. A valóságshowk lételeme hogy mentálisan instabil, alacsony stressztűrő képességű embereket zárjanak össze (abból lesz konfliktus amit el lehet adni a képernyőn). Kódolva van ebben a műfajban hogy sérülni fognak emberek, de hát a shownak mennie kell tovább.

2022. jan. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Big brother ház hol volt felépítve? Azt tudom hogy a hungexpo területén, az utcafronthoz közeli részén, de eseleg tudja valaki pontosan melyik részen? A helye látható még?.
febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!